Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 8271
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Walczyli młodzi i dorośli

Poniedziałek, 18 grudnia 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 18 grudnia 2006, 13:13
Autor: ŁS
Jelenia Góra: Walczyli młodzi i dorośli
Fot. Arkadiusz Piekarz
Gala z Gwiazdami na Gwiadkę, impreza pod tą nazwą odbywała się od środy do soboty w ubiegłym tygodniu. W tym czasie rozegrano kilka turniejów halowej piłki nożnej, w których wzięli udział futboliści wszystkich kategorii wiekowych - od najmłodszych do najstarszych, którzy jeszcze mogą się uganiać za piłką.

Zaczęło się od rozegrania w środę (13 bm.) w hali sportowej SP 11 turnieju z udziałem ponad 50 najmłodszych futbolistów Szkółki Piłkarskiej Gol wchodzących w skład 10 drużyn żaków (7-8 lat) i akademii młodego piłkarza (5-6 lat).

W czwartek (14 bm.) natomiast w hali sportowej przy ul. Złotniczej rozegrano turniej orlików również z udziałem 10 drużyn. W meczu o trzecie miejsce Lech Poznań pokonał dopiero po rzutach karnych Ślęzę Wrocław. Zwycięzcą turnieju została Amica Wronki, która wygrała z GKS Bełchatów.

Gość Gali - Grzegorz Bronowicki z Legii Warszawa wręczył orlikom nagrody oraz upominki. Nagrody indywidualne otrzymali: Michał Raś (GKS) - najlepszy strzelec i Kamil Czapla (Amica) - najlepszy bramkarz.

Po zakończeniu turnieju orlików zmierzyły się ze sobą: Reprezentacja Dziennikarzy, Koniński Klub Piłkarstwa Kobiecego Medyk Konin, Przyjaciele Gola i Gwiazdy Reprezentacji Polski. Wygrała drużyna żeńska - Medyka Konin, w której występuje Agata Tarczyńska z Piechowic. Drugie miejsce zajęły Gwiazdy Reprezentacji w składzie: Piotr Świerczewski, Marcin Kikut, Marcin Wasilewski, Dariusz Dudka, Paweł Primel oraz popularni hip hopowcy - Liber i Doniu. Trzecia miejsce zajęli Przyjaciele Gola, czwarte Dziennikarze.
Najlepszymi strzelcami zostali: Katarzyna Jankowska (Medyk), Dariusz Dudka (Gwiazdy), Tomasz Lizak (Przyjaciele Gola) oraz Cezary Olbrycht (Dziennikarze).

W piątek (15 bm.) walczyli ze sobą trampkarze. Osiem drużyn podzielono na dwie grupy. Po rozegraniu meczów w grupach w spotkaniu o trzecie miejsce w turnieju Ślęza Wrocław I uległa Górnikowi Wałbrzych II. W finale walbrzyszanie polegli 1:2 jednak w meczu ze Śląskiem Wrocław II, który został zwycięzcą turnieju. Trzecie miejsce zajęła ekipa Górnika Wałbrzych II wygrywając ze Ślęzą Wrocław I, 1:0.

Królem strzelców został wałbrzyszanin - Łukasz Kalka. Najlepszym piłkarzem - Paweł Synowiec ze Ślęzy Wrocław.

SP Gol zajęła szóste miejsce. Podopieczni Przemysława Wajdy w fazie grupowej przegrali dwa spotkania i wygrali tylko ze Śląskiem Wrocław I. W spotkaniu o piąte miejsce ulegli 1:5 Ślęzie Wrocław II.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Na kogo oddasz głos w wyborach samorządowych 7 kwietnia do rady miasta/gminy/powiatu/sejmiku?

Oddanych
głosów
1496
Bezpartyjnych Samorządowców (partia)
7%
Konfederacje
10%
Lewice
8%
PiS
24%
PO
35%
Trzecią drogę
8%
Innych
8%
 
Głos ulicy
Zjadłem 6 pączków z nadzieniem owocowym
 
Miej świadomość
CPK: Kluczowa inwestycja Polski zagrożona?
 
Rozmowy Jelonki
Maliny polskie kontra ukraińskie
 
Karkonosze
Wystartowali!
 
Kilometry
Pociągiem do Lwówka za trzy lata
 
Kultura
Baśnie dźwiękiem opowiedziane
 
Kultura
Debata "Między miastem a regionem" w Muzeum Karkonoskim
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group