Piątek, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5317
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wakacje z przyrodą i przygodą. Jutro – Królestwo Buka

Wiadomości: Region
Wtorek, 14 sierpnia 2012, 8:04
Aktualizacja: 8:12
Autor: red
Fot. Archiwum Organizatora
Karkonoski Park Narodowy zaprasza miłośników wypraw górskich do udziału w wycieczkach z cyklu „Wakacje z przyrodą i przygodą”. W każdą wakacyjną środę i sobotę można się wybrać na wyprawę po najpiękniejszych zakątkach Parku. Jutro (15 sierpnia) wycieczka pod hasłem Królestwo Buka.

Zbiórka: godz. 9.00, Karkonoskie Centrum Edukacji Ekologicznej, Szklarska Poręba, ul. Okrzei 28,
Trasa: Szklarska Poręba, ul. Okrzei 28 – Wodospad Szklarki – Szklarska Poręba, ul. Okrzei 28
Czas przejścia: około 5 godzin.

Organizatorzy proszą grupy zorganizowane o kontakt z Karkonoskim Centrum Edukacji Ekologicznej pod numerem telefonu 75 717 21 24.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~sudek 14-08-2012 17:44
Tiaa... Tylko dzieciaki chodzą na te wycieczki z Karkonoskim Parkiem Narodowym napędzane przez szkoły ze Szklarskiej Poręby i inne inicjatywy z cyklu "wakacje w mieście". Nauczyciele mają dzieciaki z głowy, a pracownicy KPN mogą sobie pospacerować po lesie w godzinach pracy i pobawić się z dzieciakami. A później KPN żali się, że nie ma kto łapać w górach tych co łamią przepisy, bo nie mają strażników. W rejonie Bażynowych Skał np. od lat od tej porze można spotkać więcej jagodziarzy niż turystów. KPN ma to gdzieś. Pracownicy KPN w lecie na siłę wymyślają pseudo imprezy nikomu niepotrzebne, a w lecie siedzą w bibliotekach i piszą mondre książki, bo tam przecież co drugi to urodzony naukowiec. Żałosna instytucja, która od lat markuję pracę i zbija bąki za pieniądze podatników.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group