Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 8048
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wakacje w miejskich autobusach

Czwartek, 26 czerwca 2008, 14:46
Aktualizacja: Piątek, 27 czerwca 2008, 9:46
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Wakacje w miejskich autobusach
Fot. TEJO
Nie skończyłeś 22 lat i jesteś uczniem gimnazjum lub innej szkoły? Do końca wakacji za 52 złote możesz do woli jeździć pojazdami Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. W trasy do Borowic, Michałowic i Przesieki ruszą też cyklobusy dla rowerzystów.

Już od 1 lipca nowość proponowana przez MZK będzie dostępna w punktach sprzedaży biletów. – Osoby, których dotyczy ta oferta, będą mogły po wykupieniu okresowego biletu imiennego korzystać z nieograniczonej liczby przejazdów we wszystkie dni tygodnia, we wszystkich strefach opłat i na wszystkich liniach normalnych obsługiwanych przez Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze – zapowiada Leszek Chmielewski, kierownik marketingu przewoźnika. O wprowadzeniu nowego biletu zdecydowali radni miejscy pod koniec maja.

To nie jedyny wakacyjny ukłon MZK w stronę pasażerów. Latem na trasy ruszają cyklobusy, czyli specjalne pojazdy przystosowane do przewozu rowerów. Będą kursowały w weekendy na liniach nr 4 i 15. Zawiozą cyklistów i ich jednoślady do punktów wypadowych na ścieżki rowerowe: Michałowic, Borowic oraz Piechowic. Przejażdżka autobusem z rowerem kosztuje dodatkowo cztery złote.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group