Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 5030
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: W Żeromie na sportowo

Czwartek, 22 czerwca 2006, 0:00
Aktualizacja: Czwartek, 22 czerwca 2006, 15:49
Autor: Arek
Kotlina Jeleniogórska: W Żeromie na sportowo
Fot. Arek
Wyczerpujący rajd rowerowy w nieznośnym upale był jedną z atrakcji środowego Dnia Sportu zorganizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 Jeleniej Górze. Mimo trudnych warunków wrażenia uczestników były pozytywne.

– Już po raz czwarty zorganizowaliśmy rajd na Dzień Sportu. Trasa przejazdu wiodła szlakami Biegu Piastów – usłyszeliśmy od Romana Zielińskiego, jednego z opiekunów. Poprzednie trzy biegły Doliną Bobru, do Strużnicy i na Chojnik. – Widoki były naprawdę fantastyczne – dodał.

W rajdzie wystartowało 26 osób, z czego żadna nie ucierpiała w zmaganiach z trasą i pogodą. Jedynie po krótkim wyścigu na czas trzech rowerzystów musiało zmieniać dętki. Dzięki poświęceniu zdobyli nagrody.

– Nie było trudno, szkoda tylko, że nie przyszło tyle osób, ile stawiło się rok temu – powiedziała nam licealistka Kasia Jaśkiewicz.

Ci, którzy nie zdecydowali się na jazdę po bezdrożach i podziwianie dziewiczych krajobrazów, mogli na szkolnym boisku przy ulicy Kochanowskiego zmierzyć się m. in. w turnieju piłki nożnej, tenisa stołowego, krykiecie. W budynku "Żeroma" zorganizowano też rozgrywki w szachy oraz turniej strzelecki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
226
Coraz lepiej
24%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
37%
Nie najlepiej
12%
Wciąż fatalnie
27%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group