Czwartek, 18 sierpnia
Imieniny: Heleny, Karoliny
Czytających: 6728
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Zdrojowym teatralnie i koncertowo

Wtorek, 5 lipca 2016, 13:08
Aktualizacja: 13:19
Autor: ZTA
Jelenia Góra: W  Zdrojowym teatralnie i koncertowo
Fot. Użyczone/Archiwum Teatru
Zdrojowy Teatr Animacji w Cieplicach przygotował letnią ofertę zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W środę (6.07) o godzinie 11.00 w teatrze zostanie zaprezentowany spektakl dla najmłodszych „Coś na ząb” w reżyserii Michała Derlatki. A w weekend będą kolejne koncerty promenadowe w Parku Zdrojowym.

Na spektakl w teatrze mamy dla Czytelników Jelonki.com dwa podwójne zaproszenia. Otrzymają je ci, którzy jako pierwsi dodzwonią się do teatru pod numer 75-7557690. Natomiast koncerty promenadowe są bezpłatne.

Już w sobotę (09.07) o godzinie 16.00 będzie w Parku Zdrojowym pierwsze spotkanie z Zumbą Fitness, które poprowadzi dobrze znany zwolennikom cyklu Koncertowo i Sportowo, dynamiczny i roztańczony instruktor Michał Sikorski. Natomiast w niedzielę (10.07), również o godzinie 16.00, wystąpi Orkiestra Smyczkowa "Ponticello", której dyrygentką i zarazem docentką wiolonczeli w Akademii Muzycznej z Neerpelt w Belgii (Limburg) jest Vera Baliko, odbywająca w czasie letnich wakacji podróże koncertowe. Tym razem wyruszają do Polski, a byli min. we Włoszech, Austrii, Czechach i innych miejscach. Celem ich podróży jest wspólne muzykowanie i poznawanie regionu. Solistami koncertu poza orkiestrą będą: Lindsay Gijbels - flet poprzeczny, Cedric Honings - gitara klasyczna oraz Fryderyk Sevens - skrzypce.

Letnie Koncerty promenadowe finansowane są z budżetu Miasta Jelenia Góra.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group