Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7209
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W Teatrze Animacji będzie się działo. Zapraszamy!

Czwartek, 16 listopada 2017, 8:14
Aktualizacja: Piątek, 17 listopada 2017, 7:48
Autor: ZTA/jel
Jelenia Góra: W Teatrze Animacji będzie się działo. Zapraszamy!
Fot. Użyczone/ZTA
Już w tę sobotę (18.11) cieplicki teatr zaprasza godz. 19.00 na magiczny wieczór z „THE MAGIC OF TANGO” w wykonaniu Gabrieli Medina CASTRO (przyjeżdża do nas prosto z Argentyny) & PRZĄDKA Trio.

W programie największe przeboje Astola Piazzolli i tanga klasyczne, doskonale zaśpiewane przez argentyńską wokalistkę z towarzyszeniem PRZĄDKA Trio w składzie: Wiesław Prządka - bandoneon, akordeon, Rafał Karasiewicz – fortepian, Jakub Olejnik - kontrabas.
Dla Czytelników Jelonki.com teatr ma jedno podwójne zaproszenie, jak zwykle na hasło. Uważni wiedzą jak się w to bawić. Kto nie wie – musi szybko zadzwonić do teatru pod numer 75-7557690 i podać hasło: jelonka.com.

A 25 listopada o godzinie 19.00 - koncert „Italiano Vero” w wykonaniu Trio Boffelli w składzie: Maja Boffelli – vocal, ukulele, prowadzenie Diego Boffelli – vocal, gitara, perkusja i Alberto Boffelli – kontrabas.

- Zapraszamy wszystkich wielbicieli Italii, a także tych, którzy pragną poznać ten kraj lepiej, na muzyczną podróż pełną opowieści, pięknych melodii, wzruszeń i śmiechu razem z Italiano Vero. Oprócz znanych i lubianych melodii, takich jak: Volare, Felicita, Un Italiano vero, zespół zaprezentuje również najpiękniejsze piosenki z festiwalu San Remo (z lat 50', 60', 70'), które zdobyły serca Włochów (tym razem mamy nadzieję, że zdobędą też serca polskiej publiczności) – zachęcają do udziału pracownicy teatru.

Natomiast 26 listopada o godz. 16.00 propozycja dla dzieci. Będzie to „Królewski Wróbel” w reżyserii Waldemara Wolańskiego. To stara japońska baśń, której premiera odbyła się 15 maja 2014 r. w Zdrojowym Teatrze Animacji. Na scenie, zgodnie z tradycyjnymi wartościami kultury dalekiego wschodu, dobro, poświęcenie i miłość zwycięża zło personifikowane przez demony i smoki. Egzotyczny świat spod Fujijamy na scenie Teatru Zdrojowego tworzą animatorzy niezwykłego w swej urodzie.

Autor - Izumi Yoshida, scenografia – Joanna Hrk, muzyka – Tomasz Walczak. Obsada: Dorota Fluder, Lidia Lisowicz, Katarzyna Morawska, Jacek Maksimowicz, Tadeusz Ksiądzyna.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group