Niedziela, 11 czerwca
Imieniny: Benedykta, Feliksa
Czytających: 5350
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Warszawa: W stolicy protestowali w sprawie glifosatu

Środa, 7 kwietnia 2021, 9:48
Autor: Przemek Kaczałko
Warszawa: W stolicy protestowali w sprawie glifosatu
Fot. Marcin Bustowski
Kilka dni temu w Warszawie odbył się protest w sprawie zagrożenia zdrowia i życia polskich obywateli poprzez stosowanie rakotwórczej substancji jaką jest glifosat, stosowany m.in. w rolnictwie. Marcin Bustowski wraz grupą rodziców i dzieci odwiedzili kilka kluczowych urzędów mających swoją siedzibę w stolicy.
Wszyscy w Polsce są struci tą rakotwórczą substancją pochodząca w dużej mierze z mięsa, jak kurczak czy wieprzowina. Na stronie wygrajmyrazem.pk znajdą państwo ukryte raporty Najwyższej Izby Kontroli o stanie żywności i jej chemizacji na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Nie dziwcie się, że Polacy umierają na raka. PIS oszukał Polaków albowiem miał wprowadzić Agencje Bezpieczeństwa Żywności, a tego nie zrobił oszukując naród - powiedział Marcin Bustowski, lider tworzącej się partii Przebudzeni Konsumenci.

W ostatnim czasie uczestnicy manifestacji protestowali pod siedzibą polskiego oddziału koncernu produkującego środki chemiczne na bazie glifosatu. Ponadto złożyli stosowne pisma m.in. do Rzecznika Praw Pacjenta, Rzecznika Praw Dziecka, czy Głównego Inspektora Sanitarnego.

Twoja reakcja na artykuł?

17
28%
Cieszy
29
48%
Hahaha
2
3%
Nudzi
2
3%
Smuci
3
5%
Złości
8
13%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (37)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Plac Ratuszowy czy Piastowski, który bardziej zachęca do spacerów?

Oddanych
głosów
371
Plac Ratuszowy
11%
Plac Piastowski
60%
Wolę miejskie parki
30%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group