Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 3761
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W sobotę szaleństwa z Gapciem w Parku Norweskim

Wiadomości: Jelenia Góra
Piątek, 31 lipca 2015, 8:14
Aktualizacja: 8:16
Autor: KaMa
Fot. Organizator
Show z niezdarnym bohaterem, cyrkowe sztuczki, gry i zabawy integracyjne oraz moc atrakcji czekać będą na dzieci i ich rodziców już w najbliższą sobotę (01.08) w Parku Norweskim w Cieplicach.

„Bajkowe Soboty w Parku Norweskim” to cykl cotygodniowych animacji dla dzieci, które odbywać się będą do 22 sierpnia włącznie, w każdą sobotę w godzinach 14.00-17.00.

Najbliższą imprezę poprowadzą profesjonalni animatorzy z firmy W&D, którzy zaprezentują uczestnikom popisowe show pt. „Wakacyjne szaleństwa z niezdarnym Gapciem”.

Ponadto w programie m.in. cyrkowe sztuczki (żonglerka, kręcenie talerzami na patyku), zabawne popisy akrobacyjne z udziałem dzieci, zabawy integracyjne z chustą animacyjną, bańkowa dyskoteka, pokaz wielkich baniek mydlanych, balonowe warsztaty oraz mini disco.

Organizatorem „Bajkowych Sobót w Parku Norweskim” jest Miasto Jelenia Góra i Przystań Twórcza- Cieplickie Centrum Kultury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~karol73 1-08-2015 18:05
Coz..program brzmial super,natomiast byla tylko namiastka tego,co obiecywano. Pani prowadząca imprezę ze sceny moze i profesjonalna,na pewno mila i odpowiedzialna,natomiast Gapcio to sie powinien doszkolic..glownie jesli chodzi o wspolpracę z dziećmi młodszymi.animator to nie tylko bańki i rozdawanie nożyczek,ale także złapanie kontaktu z dzieckiem i zachęcenie go do zabawy...a nie powiedzenie do dwulatki,żeby wyszła z kola,bo nie umie sie bawic i przeszkadza.i to dosłownie.czego rzecz jasna,dziecko nie zrozumialo i po prostu z placzem ucieklo.i wiecej bawic sie nie chcialo.a nam bylo przykro,ze animator zamiast zachecac do zabawy,dziecko zniechęca.a pieniążki wezmie...

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group