Wtorek, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 7099
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: W sobotę pożegnanie lata w stacji Orle

Czwartek, 22 września 2016, 7:08
Autor: UM Szklarska Poręba
Szklarska Poręba: W sobotę pożegnanie lata w stacji Orle
Fot. Użyczone
W Stacji Turystycznej ORLE w sobotę (24.09) od godz. 16.00 nad lasem rozniesie się aromat dobywający się z kociołków. Towarzyszyć mu będzie woń samodzielnie skomponowanych spirytualiów. Kociołkowanie i konkurs nalewek to stałe już punkty jesiennego programu, którym miłośnicy dobrego smaku i Gór Izerskich żegnają letni sezon turystyczny.

Towarzystwo Izerskie zaprasza wszystkich, którzy w doborowym gronie turystycznym chcą spędzić miłe popołudnie i wieczór. Nie tylko tych, co to w piwniczce trzymają flasze zacnych trunków, nie wyłącznie świetnych kucharzy ogniskowych, nie tylko chętnych na wspólne biesiadowanie…

Zwłaszcza, że w tym roku program będzie znacznie bogatszy niż pichcenie i degustacja.
Otóż w kulturalno-rozrywkowej części programu wystąpi Ela Dębska. Aktorka, kompozytorka, gitarzystka i wokalistka, która znana jest nie tylko z ekranu, ale i z estrady. Jej repertuar balladowy z utworów Leonarda Cohena oraz bluesowy Janis Joplin, wraz z autorskimi utworami przypadł do gustu szerokiej publiczności zwłaszcza po wydaniu w listopadzie 2012 r. debiutanckiej płyty Kochałam cię dziś rano/I loved you in the morning. Więcej o artystce przeczytacie na stronie Eli Dębskiej. A to nie wszystko. Będzie też muzyczna niespodzianka!

W żegnaniu lata wezmą udział finaliści FLANELI 2016 – pierwszego pieszego górskiego rajdu retro, który ruszy tego samego dnia ze Szklarskiej Poręby.

Źródło - www.towarzystwoizerskie.org

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group