Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 12 lutego
Imieniny: Juliana, Modesta
Czytających: 10577
Zalogowanych: 81
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: W sobotę i niedzielę Kiermasz Wiosenny w Pałacu i na Folwarku Łomnica

Piątek, 15 marca 2013, 11:29
Aktualizacja: 11:31
Autor: Org
Region: W sobotę i niedzielę Kiermasz Wiosenny w Pałacu i na Folwarku Łomnica
Fot. Archiwum Organizatora
Kiermasz wiosenny to coroczna impreza, która otwiera kolejny już sezon kiermaszy w Łomnicy. W tym roku zgłosiło się około 50. wystawców z produktami regionalnymi, którzy będą prezentować m.in. kolorowe pisanki, ozdoby wiosenne, wielkanocne palmy, akcesoria z wikliny, a także domowe przetwory, swojskie sery i wędliny. Kiermasz będzie czynny w godzinach od 11.00 do 17.00.

Planowane są również warsztaty kulinarne. W szkoleniowej Kuchni Ziemiańskiej każdy będzie mógł nauczyć się pieczenia i dekoracji mazurków, a w Restauracji "Stara Stajnia” - tworzenia tradycyjnych pisanek oraz dekoracji świątecznych ciasteczek. Poza warsztatami, które zapewne zainteresują także dzieci, na małych gości czekają też inne atrakcje, jak jazda konna czy wiosenne zajęcia z animatorami.

W radosny, kolorowy nastrój wprowadzać będzie również muzyka jazzowa na żywo. Będzie też można zjeść coś pysznego i zwiedzić sale muzealne w Dużym Pałacu.

Wstęp na imprezę jest wolny.

Sonda

Ile pączków zamierzasz zjeść w tłusty czwartek?

Oddanych
głosów
465
1
36%
2-3
40%
4-5
7%
Więcej niż 5
17%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Paczkomaty w rękach Amerykanów
Rozmowy Jelonki
Jeden albo dwa nie zaszkodzą, ale...
 
Uzdrowisko Cieplice
Rwa kulszowa
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Góry Stołowe na wyciągnięcie ręki – dzień w drodze do Pasterki
 
Karkonoski Park Narodowy
Miliony odwiedzają Karkonosze
 
Aktualności
Bieg Icemana w Przesiece
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group