Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 4261
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W sobotę festyn w SP 2 – będzie się działo

Czwartek, 11 czerwca 2015, 14:18
Aktualizacja: 16:08
Autor: Org
Jelenia Góra: W sobotę festyn w SP 2 – będzie się działo
Fot. Archiwum
Festyn Rodzinny organizuje w sobotę (13.06) Szkoła Podstawowa nr 2 w Jeleniej Górze. Podczas imprezy, w godzinach od 10.00 do 14.00, będzie moc atrakcji. Zapowiada się świetna zabawa.

Program festynu:
10.00 - uroczyste powitanie
10.15 - 11.15 - część artystyczna - „Piosenka jest dobra na wszystko…” – występ szkolnego chóru „Złote nutki” w utworach: Radosna wiosna, Kumbaya My Lord, Poczuj rytm; „The Voice of Dwójka” – występy solistek w utworach: Delikatnie jak wiatr, Nad srebrnym potokiem, Irracjonalnie, Otwórz oczy; "Zumba Party" z p. Anią Rokitowską; „Hit Generator” – pokaz instrumentalny : „Ani słowa” – utwór z „Herkulesa” w wykonaniu p. Pawła Kaczmarowskiego; "Świat się kręci" – pokaz taneczny: W świecie „Bollywood” i warsztaty taneczne pod kierunkiem Grzegorzem Gigiela; "Bo jak nie my, to kto..." - występy laureatów szkolnych przeglądów talentów; "Tańcząca dwójka" – bicie rekordu szkoły w ilości par tańczących : „Taniec belgijski”.

12.00 - 12.45 – Pokaz GOPR – min bohaterskie psy ratownicze, wspinaczka górska, prezentacja sprzętu ratowniczego.
12.45 - 13.30 – Jeleniogórska NBA - czyli konkurs wsadów i nie tylko... w wykonaniu młodych koszykarzy „Sudetów” Jelenia Góra .
13.30 - 13.50 – Oficjalne wyniki konkursów, wręczenie nagród oraz ogłoszenie zdobywcy głównej nagrody w loterii fantowej.
13.50 – Gwiazda Festynu - Zespół "Hot Teachers" w swoim najnowszym przeboju.
14.00 - " To już jest koniec, nie ma już nic..." - pożegnanie gości i sponsorów festynu na rok.

"Non stop" podczas imprezy: "Portret pamięciowy" czyli malowanie twarzy; "Jak to zostało złowione" - stanowisko wędkarskie; "Dwójkoland" czyli zjeżdżalnie i zamki dmuchane; "Szach-mat" - warcaby i szachy to nie strachy; „Sportowa sobota” na wesoło; "Pędzlomania", czyli plener malarski; Szkolny siłacz „Pan Paweł” (Kondarenko) i mistrz tenisa ziemnego p. Paweł Skoczek.

Szkolna kawiarenka będzie serwować wiejską pajdę ze smalcem i ogórkiem oraz inne przysmaki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group