Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7905
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W poszukiwaniu pamiątki z Cieplic

Poniedziałek, 28 kwietnia 2008, 9:06
Aktualizacja: 9:06
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: W poszukiwaniu pamiątki z Cieplic
Fot. TEJO
Ciekawe wyzwanie przed uczniami cieplickich szkół: rozpisano konkurs pamiątkę z uzdrowiskowej części miasta. Cieplice takiego symbolu do tej pory nie mają. Pora to zmienić.

Zmagania, które są częścią cyklu „Cieplice, miasto moje i rodziców”, zorganizowało Stowarzyszenie Miłośników Cieplic oraz filia Grodzkiej Biblioteki Publicznej przy placu Piastowskim.

Dzieci i młodzież mogą wykonać pamiątkę w dowolnej technice graficznej. Można nawet przygotować prezentację multimedialną. Zainteresowanie konkursem w cieplickich szkołach jest duże. Do końca maja można gotowe projekty składać w siedzibie biblioteki przy placu Piastowskim.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody. Kto wygra? Będzie można się przekonać 14 czerwca podczas uroczystości nagrodzenia laureatów przy muszli koncertowej w Parku Zdrojowym.

Pomysł jest trafiony, bo Cieplice dotychczas nie mają symbolu, który turystom przypominałby o dniach spędzonych w kurorcie. Chyba że jest to kubek, z którego pito mineralną wodę. Być może dzieci zmobilizują dorosłych artystów, aby w jubileuszowym roku Jeleniej Góry nie zapomnieli także o uzdrowiskowej części miasta.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group