Sobota, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 7229
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gryfów Śląski: W pościgu za piratem potrącili pieszego

Piątek, 30 października 2009, 18:05
Aktualizacja: 21:25
Autor: Angela
Kiedy policjanci z Gryfowa Ślaśkiego zauważyli, że kierowca białego busa przejeżdża przez skrzyżowanie na czerwonym świetle ruszyli za nim w pościg. W tym czasie na pasy wszedł pieszy, którego ominąć nie zdołali i potrącili mężczyznę. Trafił on do szpitala. Trwa ustalanie szczegółów sprawy.

Do zdarzenia doszło dzisiaj o godzinie 13.50 na skrzyżowaniu w Gryfowie Śląskim. Policjanci z ruchu drogowego zobaczyli, że kierowca białego busa nie zatrzymał się na czerwonym świetle i z impetem pojechał dalej. Funkcjonariusze podjęli decyzję o zatrzymaniu pirata. Włączyli ostrzegawcze światła i ruszyli w pościg.

- W tym czasie na pasy wszedł już pieszy, który był zbyt blisko radiowozu by policjanci zdołali go ominąć. Mężczyzna został potrącony, po czym policjanci zaprzestali pościgu i udzielili mu pomocy, a następnie wezwali karetkę pogotowia. Pieszy trafił do Szpitala Wojewódzkiego w Jeleniej Górze.

Jest jeszcze za wcześnie by mówić o szczegółach zdarzenia czy obrażeniach mężczyzny. Nie wiemy też nic o potrąconym. Trwa przesłuchiwanie świadków i ustalanie, czy pieszy wszedł na pasy mając zielone światło – mówił rzecznik policji w Lwówku Śląskim asp. sztab. Marek Madeksza.

Według informacji nieoficjalnych potrąconego pieszego nie udało się uratować.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (102)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group