Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7225
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Olszyna: W Olszynie walczyli o Puchar Burmistrza

Wtorek, 29 czerwca 2010, 20:07
Aktualizacja: Środa, 30 czerwca 2010, 14:07
Autor: arec
Olszyna: W Olszynie walczyli o Puchar Burmistrza
Fot. organizator
W ubiegłą niedzielę w Olszynie, na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 1 został rozegrany pierwszy Turniej o Puchar Burmistrza Olszyny.

W zawodach wzięły udział zespoły z okręgu jeleniogórskiego, grające na co dzień w różnych klasach rozgrywkowych oraz Dream Team Lubań. Dziewięć zespołów zostało podzielonych na dwie grupy. W grupie A znalazły się Olsza II Olszyna, Nysa Zgorzelec, Gryf Gryfów Śląski i Jawa Otok. W grupie B zagrały drużyny Olszy Olszyna, Kwisy Świeradów Zdrój, Zrywu Ubocze, Street Squadu oraz Dream Teamu Lubań.

Rywalizację w grupie A bezproblemowo wygrała Jawa Otok. Tuż za nią uplasowała się drużyna Olszy II Olszyna, która ostatecznie wyprzedziła Nysę Zgorzelec. W grupie B natomiast pierwsze miejsce wywalczył pierwszy zespół Olszy, który wygrał trzy z czterech spotkań. Gospodarze musieli uznać wyższość przeciwników tylko w meczu z Kwisą Świeradów Zdrój, która zajęła drugie miejsce w grupie.

W półfinale trafiły na siebie obydwa zespoły Olszy Olszyna. Lepsza okazała się Olsza II, która zwyciężyła 2:0. W drugim półfinale Jawa pokonała Kwisę 2:1.

Finał należał do piłkarzy z Otoku, którzy wygrali z Olszą II 4:1. Jawa okazała się najlepszą drużyną turnieju, zwyciężając wszystkie mecze i gromadząc na koncie największą ilość bramek.

W małym finale Olsza pokonała Kwisę 2:0.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Wojciecha Kowalewicza z Olszy Olszyna. Bramkarzem numer jeden okazał się Dubiel ze Street Squadu, a królem strzelców z dorobkiem 7 bramek został Grześkiewicz z Olszy II.

Turniej zorganizowało dwóch zawodników Olszy Łukasz Lisiowski i Kamila Zaparty.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group