Sobota, 13 kwietnia
Imieniny: Marcina, Przemysława
Czytających: 9339
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W oczekiwaniu na Finały Młodzieżowej Ligi Siatkówki

Wtorek, 27 listopada 2012, 11:16
Aktualizacja: 11:17
Autor: MDvR
Jelenia Góra: W oczekiwaniu na Finały Młodzieżowej Ligi Siatkówki
Fot. archiwum
W ubiegły piątek 23 listopada dobiegła końca runda zasadnicza Młodzieżowej Ligi Siatkówki. Drużyny KS Jelenia Góra, 3P i UKS Sokoliki Janowice Wielkie zmierzyły się w rozstrzygających o miejscach rundy zasadniczej meczach.

Każdemu z pojedynków towarzyszyły duże emocje. Zwłaszcza drużyna KS Jelenia Góra zaskoczyła przeciwników dobrą dyspozycją. Zebrani kibice wszystkich drużyn z mocno bijącymi sercami czekali na rozstrzygnięcia meczów, gdyż większość akcji obfitowała w długie, wymagające wymiany. Zdając sobie sprawę z ważności meczów, każdy zawodnik dawał z siebie wszystko, aby zapewnić swojej drużynie jak najwięcej punktów.

Z turnieju na turniej w ramach rundy zasadniczej widać było postępy jakie czynią zawodnicy wszystkich drużyn. Można również zauważyć, że do każdego meczu, drużyny przystępują do spotkań w atmosferze dobrej, sportowej rywalizacji. Każdy z zawodników wie, że oprócz miejsca drużyny walczyć może o nagrodę indywidualną, którą organizator przewiduje w 6 kategoriach.

Podczas rundy zasadniczej nawiązały się również nowe znajomości, a także została zaszczepiona pasja do siatkówki i aktywnego trybu życia – co wyjątkowo cieszy organizatora.

- Widać, że młodzież czerpie ogromną satysfakcję z możliwości grania z rówieśnikami – powiedział po rundzie zasadniczej Jerzy Sarna, prezes IKS Jelenia Góra – cieszy nas, że przyjście na salę i pogranie w siatkę jest dla młodzieży tak atrakcyjne. Dobiegają nas również opinie, że młodzież już czeka na kolejną edycję zawodów, którą jako klub chcemy zorganizować na wiosnę.

Klasyfikacja Młodzieżowej Ligi Siatkówki po rundzie zasadniczej:
1. miejsce IKS Jelenia Góra 6 16 16 : 2 (+14) 443 : 286 (+157)
2. miejsce UKS Sokoliki Janowice Wielkie 6 13 13 : 5 (+8) 425 : 340 (+85)
3. miejsce 3P 6 7 7 : 11 (-4) 372 : 410 (-38)
4. miejsce KS Jelenia Góra 6 0 0 : 18 (-18) 238 : 454 (-216)

W następnej rundzie, już finałowej, wszystkie 4 zespoły spotkają się w bezpośrednich spotkaniach. Należy jednak pamiętać, że punkty zdobyte w rundzie zasadniczej mają znaczenie w rundzie finałowej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do oglądania i kibicowania podczas finału rundy zasadniczej, który odbędzie się w grudniu. Zachęcamy również do uczestniczenia w zawodach i zajęciach organizowanych przez IKS Jelenia Góra, o których więcej można przeczytać na stronie internetowej: www.iksjeleniagora.republika.pl .

Najbliższe zawody spoza Młodzieżowej Ligi Siatkówki to Siatkarskie Dwójki Dziewcząt. Mogą w nich brać udział dziewczęta z rocznika 1994 i młodsze. Organizator dopuszcza udział par, gdzie jedna z zawodniczek jest starsza niż podane roczniki. Zgłoszenia i więcej informacji prosimy przesłać na adres e-mail: iksjeleniagora@gmail.com

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz sąsiadów, którym możesz zaufać? I zostawić np. klucze do mieszkania, aby podlewali kwiaty?

Oddanych
głosów
277
Tak
61%
Nie
39%
 
Głos ulicy
Czy wierzymy w kiełbasę wyborczą?
 
Miej świadomość
Czy warto dopłacać?
 
Rozmowy Jelonki
Prace idą żwawo
 
Polityka
Dudek vs. Konieczyńska: II tura w Jeżowie
 
Aktualności
Zumba dla wszystkich
 
Aktualności
Pobiegli dla Filipka
 
112
Zderzenie na Sudeckiej
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group