Niedziela, 7 sierpnia
Imieniny: Doroty, Kajetana
Czytających: 7082
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W KPSW magisterka na dwóch kierunkach

Środa, 19 lipca 2017, 9:18
Aktualizacja: Czwartek, 20 lipca 2017, 15:05
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: W KPSW magisterka na dwóch kierunkach
Fot. użyczone
W ciągu kilku miesięcy zapadły decyzje o przyznaniu Karkonoskiej Państwowej Szkole Wyższej w Jeleniej Górze studiów magisterskich na dwóch kierunkach. Najpierw pozytywną opinię otrzymał kierunek pielęgniarstwa, a teraz będą możliwe również jednolite studia na fizjoterapii.

- Niesłychanie cieszy, że rozwija się nasza uczelnia, czego dowodem jest to, że dostaliśmy zgodę na utworzenie magisterskich, jednolitych studiów na fizjoterapii – powiedział Marian Ursel, rektor KPSW. - Dzięki współpracy zespołów, którym leży na sercu rozwój uczelni osiągnęliśmy to, co niektórym wydawało się niemożliwe – dodał rektor, zapowiadając kolejne kroki – m.in. starania o studia magisterskie na dziennikarstwie.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Jeleniej Górze powstała 1 lipca 1998 roku na mocy Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 16 czerwca 1998 roku. Początkowo nosiła nazwę Kolegium Karkonoskiego. Przez te wszystkie lata największym mankamentem jeleniogórskiej uczelni był brak studiów II stopnia. Teraz się to zmienia...

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group