Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8017
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kraj/Jelenia Góra: W konkursie polskich miast – Jelenia Góra na czele!

Środa, 5 czerwca 2013, 11:11
Aktualizacja: 12:28
Autor: Org
Kraj/Jelenia Góra: W konkursie polskich miast – Jelenia Góra na czele!
Fot. Archiwum Organizatora
Druga edycja ogólnopolskiego konkursu miast „Pokaż wreszcie co masz w mieście”, organizowanego przez portal turystyczny PlaceKnow.com, zakończyła się 31 maja i wyłoniła najaktywniejsze miasta oraz najaktywniejszych turystów i mieszkańców. Pierwsze miejsce i nagrodę w postaci nagrania i emisji filmu promocyjnego przez telewizję Travel Channel zdobyła Jelenia Góra.

Przez ponad dwa miesiące uczestnicy konkursu publikowali zdjęcia, przedstawiające mniej lub bardziej znane miejsca w swoich miastach. Każde zdjęcie oraz miejsce było odpowiednio punktowane i przyczyniało się do budowania turystycznego wizerunku polskich miast.

Pierwsze miejsce i nagroda w postaci nagrania i emisji filmu promocyjnego przez telewizję Travel Channel trafiło do Jeleniej Góry, która dzięki pomocy swych mieszkańców zdecydowanie zwyciężyła. Druga lokata przypadła Gdańskowi, który oficjalnie wspierany był przez Gdańską Organizację Turystyczną oraz licznych turystów. Do Gdańska trafiła nagroda w postaci artykułu promocyjnego w magazynie turystycznym Poznaj Świat. Ostatnie miejsce na podium zajął Lublin, który oprócz promocji w magazynie Rynek Podróży otrzymał także vouchery na ekstremalne przeżycia od WyjątkowyPrezent.pl. W pierwszej dziesiątce uplasowały się także Warszawa, Łódź, Kraków i Wrocław.

W konkursie o nagrody walczyli także mieszkańcy i turyści, którzy angażując się w promocję miast walczyli o bardzo atrakcyjne nagrody. Zwycięzcy otrzymali min. wyjazd weekendowy do wybranej europejskiej stolicy, weekendowy pobyt w hotelu, ekstremalne przeżycia takie jak skok na boungee czy jazda lamborghini, planery podróży oraz liczne książki podróżnicze.

Konkurs po raz kolejny okazał się sukcesem i dowodzi, iż zarówno miasta jak i mieszkańcy lubują się w tego typu rywalizacji, konkurując z innymi często większymi i bardziej rozpoznawalnymi ośrodkami turystycznymi w naszym kraju.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (28) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group