Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 3619
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: W Karkonoszach lewoskrzydłowy prosto z Anglii

Piątek, 12 września 2008, 16:08
Aktualizacja: Niedziela, 14 września 2008, 0:51
Autor: JEN
JELENIA GÓRA: W Karkonoszach lewoskrzydłowy prosto z Anglii
Fot. Archiwum
Od wczoraj trenuje razem z Karkonoszami – Jacek Gryka (potwierdzony już dla klubu), o którym szeroko pisaliśmy w „Tygodniku Jelonka” (28 lipca br.) i Portalu Jelonka.com (29 lipca br.). Liczący 24 lata futbolista mieszka z rodziną w Witkowie. Będzie grał w naszej drużynie i studiował w Kolegium Karkonoskim.

Przypomnijmy, że Jacek miał krótką przygodę (grał jedną rundę) z Karkonoszami, kiedy spadły pięć lat temu do okręgówki. Wcześniej grał w Iskrze Witków, Górniku Wałbrzych (juniorzy), Olimpii Kamienna Góra i Czarnych Żagań. Potem występował w rezerwowej i pierwszej drużynie Haverfordwest County (Walia – I liga) oraz w Wimblendon (Anglia). W tym ostatnim klubie miał szansę na dalszy rozwój kariery, ale doznał bolesnej kontuzji śródstopia na treningu już na początku sezonu i przez prawie rok leczył tę kontuzję. Jest już w pełni sił i w Anglii już intensywnie trenował kilka razy w tygodniu, korzystając również z odnowy biologicznej i siłowni.

Jacek już podczas krótkiej gry w Karkonoszach (pamięta T. Ciepielę, M. Wojtasa, W. Bijana i P. Walczaka) dał się poznać jako dynamiczny, bardzo szybki, klasyczny lewoskrzydłowy. Bardzo się przyda trenerowi Leszkowi Dulatowi, bo po kontuzji (też śródstopia) Konrada Koguta napastników w Karkonoszach jak na lekarstwo. Nie wiadomo jednak, czy wystąpi już w meczu z BKS, w sobotę o godz. 16, ale raczej na pewno w meczu z Woskarem Szklarska Poręba o Puchar Polski w środę (17 września) o godz. 17.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group