Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 4933
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dziwiszów: W Dziwiszowie tir stoczył się z drogi i uderzył w słup

Poniedziałek, 13 sierpnia 2012, 9:34
Aktualizacja: Wtorek, 14 sierpnia 2012, 7:40
Autor: Angela, red
Dziwiszów: W Dziwiszowie tir stoczył się z drogi i uderzył w słup
Fot. Angela
Dzisiaj rano (13.08) ciężarówka z cegłami, zjeżdżająca z Dziwiszowa w kierunku Jeleniej Góry, w okolicach remizy strażackiej z nieustalonych przyczyn stoczyła się z drogi i wpadła do rowu. Kierujący nią 43–letni mieszkaniec Poznania nie odniósł żadnych obrażeń. – W naszej wsi potrzebny jest fotoradar, bo wielu kierowców pędzi tędy „na złamanie karku” – mówią mieszkańcy Dziwiszowa

- To się zdarzyło około 8.00. Byłam już w pracy, kiedy dostałam wiadomość, że tir wpadł do rowu przy naszej posesji, przewrócił się i uszkodził nam ogrodzenie – opowiadała nam mieszkanka Dziwiszowa Dorota Piwowarczyk. - To szczęście od Boga, że auto nie przewróciło się na nasz dom, bo dopiero został wyremontowany – dodał jej syn Patryk Piwowarczyk. - Dobrze, że kierowcy nic się nie stało, zniszczona siatka to mały problem – stwierdził.

- Naszym zadaniem jest podnieść tira, który uderzył w słup telefoniczny i wpadł do rowu. Musimy zabezpieczyć samochód, opróżnić paliwo i odłączyć instalacje elektryczna opowiadał nam szef OSP z Dziwiszowa Grzegorz Mazepa. - Kierowca mówił, że do wypadku doszło dlatego, że ktoś mu wyjechał na „czołówkę” - dodał.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (50) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group