Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 3376
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

W drzewo nie tylko po wódce

Wiadomości: Dolny Śląsk
Piątek, 26 października 2007, 0:00
Autor: TEJO
Fot. Archiwum
Stracił panowanie nad samochodem i na zakręcie wjechał w pień.

O dużym szczęściu może mówić kierowca audi A4, 29-latek z Boguszowa Gorc, który w Kamiennej Górze nie opanował pojazdu, zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Mężczyzna rozciął sobie głowę. Nie miał zapiętych pasów bezpieczeństwa.

Okazało się jednak, że był kompletnie pijany. Miał ponad 2,4 promile alkoholu w organizmie. Opatrzono go w szpitalu. Trafił do policyjnego aresztu. Za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwym grozi mu kara do trzech lat więzienia.

Drzewo „wyrosło” także przed volkswagenem transporterem, który w Lubawce został uderzony przez kierowcę opla vectry. Nieuwagę tego ostatniego prowadzący transportera przypłacił nie tylko rozbitym autem, lecz także poważnymi obrażeniami ciała. Złamał kość udową, doznał również złamania z przemieszczeniem rzepki nogi lewej. 17-letni pasażer VW ma złamany nos.

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Jechali z zapiętymi pasami bezpieczeństwa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~proszę!!! 26-10-2007 8:42
Do jasnej cholery ile mam prosić jak dajecie jakiś artykuł to postarajcie się o zdjecia teraz żadko w którym można je znaleźć!!!
~rekdas 26-10-2007 9:00
Znowu alkohol + nieodpowiedzialny idiota i rezultat na drzewie odciśnięty. Dobrze, że on sam się stał ofiarą i nie skrzywdził niewinnych.Może po tym walnięciu się w głowę wyciągnie wnioski i nie bedzie zagrożeniem dla innych.
~CR 26-10-2007 9:02
Szkoda kierowcy z VW. Przez 3 miesiące raczej nie pochodzi. A do tego te wieczne bóle :/ Też miałem połamaną kość udową. Przeee... sprawa.
~rymcycymcy 26-10-2007 10:14
Z porównania wynika, że po alkoholu i przy nie zapiętych pasach bezpieczeństwa są znacznie mniejsze obrażenia ! ...hmmm
~do proszę 26-10-2007 10:21
Proszę pisać bez błędów ortograficznych
~jeżdżący po mieście 26-10-2007 21:16
Kiedy wreszcie policjancji z drogówki zacznąegzekwować prawidłowe używanie świareł przecimgielnych.? Wiadomo jakie są warunki ich używania, a przez kilka minut na ulicy Wojska Polskiego naliczyłem kilku tych szpanerów bezmózgowych. Toż to centrum miasta, pogoda nieszczególna, a ci oślepiają nadjeżdżających z przeciwka, w szczególności w czasie deszczu i o zmierzchu, tak, że trudno innym dostrzec przechodnia na przejściu, nie mówiąc o osobach, które przemykają w poprzek jezdni w miejscach nieoznakowanych jako przejścia. Sypnąć durniom maksymalnymi stawkami i przynajmniej część z nich to nauczy, a na pewno ustrzeże innych od niepotrzebnych zagrożeń.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group