Wtorek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 4613
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W DPS świętują Dzień Seniora

Środa, 6 października 2021, 9:16
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: W DPS świętują Dzień Seniora
Fot. Przemek Kaczałko
Dom Pomocy Społecznej "Pogodna Jesień" przy ul. Leśnej w Jeleniej Górze zapewnia swoim podopiecznym szereg atrakcji - wszystko w związku z Dniem Seniora, która obchodzony jest 1 października.

Seniorzy z DPS świętują od ubiegłego tygodnia - najpierw mieli uroczysty obiad, następnie wzięli udział w Senioraliach, a ich progi odwiedził też zespół Agat. Kolejnym elementem było grillowanie przy budynku placówki.

Korzystamy z pięknej pogody i spotykamy się z władzami miasta, służbami i instytucjami, z którymi współpracujemy - chcemy im w ten sposób podziękować - powiedziała Renata Chmielewska, dyrektorka DPS Pogodna Jesień.

Na spotkanie w ogródku zaproszono m.in. policję, straż miejską, pobliską szkołę ZSPUiBS, sanepid, MOPS, czy przedstawicieli władz miasta. Nawet gdy DPS był zamknięty na gości z zewnątrz, osoby i instytucje wspierały seniorów w sposób zdalny.

Staramy się wspierać DPS jak najczęściej. Jest tu sporo seniorów, które wychodzą też na zewnątrz i mogą paść ofiarą osób nieuczciwych. Mówimy też o odblaskach, czy cyberprzemocy - powiedziała mł. asp. Beata Sosulska-Baran z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.
Seniorom życzymy zdrowia, radości i aby byli tak fantastyczni jak podczas Senioralów, dzięki czemu miasto jest wypełnione radością, miłością, tańcami - to wspaniałe - dodał Janusz Łyczko, zastępca prezydenta miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

17
74%
Cieszy
1
4%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
4%
Smuci
1
4%
Złości
3
13%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group