Sobota, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 5955
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: W dniu życia wybrali śmierć

Środa, 25 marca 2009, 10:22
Aktualizacja: 22:29
Autor: Angela
Jedną tragiczną, samobójczą śmiercią w kiosku ruchu, oraz jedną próbą samobójczą na cmentarzu, zakończył się w Jeleniej Górze obchodzony wczoraj w całej Polsce Narodowy Dzień Życia. Przyczyny desperackiego czynu samobójcy nie są jeszcze znane. Niedoszły samobójca swoje zamiary argumentował odejściem bliskiej osoby.

Po godzinie 19.00 policja odebrała zgłoszenie o samobójcy, który powiesił się na ulicy 1 Maja w kiosku ruchu nieopodal kościoła garnizonowego. Kiedy mundurowi i pogotowie przyjechało na miejsce, 55 letni jeleniogórzanin już nie żył.

Godzinę później do straży miejskiej zadzwonił kolejny mężczyzna, który poinformował strażników, że jest na miejskim cmentarzu przy ulicy Sudeckiej, gdzie chce się powiesić. Strażnicy natychmiast pojechali na wskazane miejsce, odnaleźli 32 latka i po długich negocjacjach odwiedli desperata od zamiarów samobójczych.

Mężczyznę przewieziono na komisariat policji, gdzie wyznał, że chciał pozbawić się życia, bo kilka dni wcześniej zmarł jego ojciec. Jeleniogórzanin został przekazany pod opiekę swojej matki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group