Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6646
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region/Kraj: W 26 minut na szczyt Szrenicy!

Czwartek, 17 marca 2022, 20:02
Aktualizacja: 20:03
Autor: MDvR
Region/Kraj: W 26 minut na szczyt Szrenicy!
Fot. użyczone
Trwa Red Bull Szybka Tura – Wirtualne Wyzwanie, w ramach którego miłośnicy skitouringu starają się osiągnąć jak najlepszy czas na mierzącej 3,32 km trasie wiodącej na jeden z najsłynniejszych szczytów Karkonoszy. Równolegle trwają zapisy na zawody Red Bull Szybka Tura – Wyścig na Żywo z udziałem Andrzeja Bargiela, które odbędą się już 26 marca na Kasprowym Wierchu.

Red Bull Szybka Tura – Wirtualne Wyzwanie to jedyne w swoim rodzaju zawody dla miłośników skitouringu, których celem jest dotarcie w jak najkrótszym czasie na nartach lub splitboardzie na szczyty Kasprowego Wierchu, Szrenicy lub Skrzycznego. Na każdego, kto zarejestruje swoją skiturową aktywność na segmencie wyznaczonym w aplikacji Strava i wypełni formularz na stronie wydarzenia, czeka nagroda gwarantowana. W tej chwili najlepszy czas na trasie wiodącej na Szrenicę to 26 minut i 11 sekund. Wyniki można rejestrować jeszcze do 20 marca 2022 r.

Równolegle trwają zapisy na zawody Red Bull Szybka Tura – Wyścig na Żywo, które odbędą się już 26 marca na Kasprowym Wierchu. Zadaniem uczestników będzie dotarcie na szczyt i zjazd z Kasprowego Wierchu w jak najkrótszym czasie. 30 minut po ich starcie na trasę wyruszy Andrzej Bargiel, który postara się wyprzedzić jak największą liczbę uczestników. W zawodach wystartować może każdy, kto ukończył 18 lat i uiścił opłatę startową.

Więcej informacji na temat wydarzenia znaleźć można na stronie: https://www.redbull.com/pl-pl/events/red-bull-szybka-tura/

Twoja reakcja na artykuł?

3
50%
Cieszy
3
50%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group