Środa, 29 czerwca
Imieniny: Piotra, Pawła
Czytających: 2263
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Videoprezentacja kandydatów do rady – Okręg 4

Poniedziałek, 8 października 2018, 7:42
Aktualizacja: 9:30
Autor: Marek Tkacz
Jelenia Góra: Videoprezentacja kandydatów do rady – Okręg 4
Fot. MT
Wybory to wielkie święto demokracji. Nie wszystkich stać na kosztowną kampanię, a ponieważ uważamy, że każdy powinien mieć szansę, by dać się poznać wyborcom, zaproponowaliśmy kandydatom na jeleniogórskich radnych przygotowanie videoprezentacji.

Wysłaliśmy do wszystkich komitetów propozycję umieszczenia na naszych łamach 30–sekundowych filmików z każdym kandydatem, bo przecież mieszkańcy powinni wiedzieć, na kogo oddają swój bezcenny głos. Niestety, nie wszystkie komitety skorzystały z tej możliwości.

Tylko KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA przysłał videoprezentacje wszystkich swoich kandydatów na radnych.

Większość kandydatów nadesłał KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA PAPAJA - ZADBAJMY O MIASTO oraz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JES JELENIOGÓRZANIE-EKSPERCI-SPOŁECZNICY.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ przysłał tylko 12 kandydatów. Natomiast KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM i KOMITET WYBORCZY DEMOKRACJA I SPRAWIEDLIWOŚĆ nie przysłali videoprezentacji żadnego kandydata. Wnioski niech sami mieszkańcy wyciągną.

Prezentujemy kandydatów z okręgu 4:

Twoja reakcja na artykuł?

13
45%
Cieszy
0
0%
Hahaha
1
3%
Nudzi
1
3%
Smuci
1
3%
Złości
13
45%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (40) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group