klasa okręgowa: Victoria bez victorii na inaugurację wiosny

Poniedziałek, 18 marca 2024, 15:42
Aktualizacja: 15:52
W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu pierwszej, wiosennej kolejki jeleniogórskiej klasy okręgowej Twardy Świętoszów okazał się lepszy od Victorii Jelenia Góra.

Do przerwy goście prowadzili 1:0 po trafieniu Łukasza Cygana. W drugiej części gry nadzieje na korzystny rezultat odżyły, bowiem do sieci na 1:1 trafił w 55. minucie zawodnik Victorii Jelenia Góra - Serhii Taran. Miejscowi nie poszli za ciosem. 10 minut później Twardy znów był na prowadzeniu, tym razem po golu Patryka Moczały. W końcówce spotkania swój dublet skompletował Łukasz Cygan, a jego Twardy Świętoszów pokonał w meczu 16. kolejki jeleniogórskiej klasy okręgowej drużynę Victorii Jelenia Góra 3:1.

Victoria Jelenia Góra - Twardy Świętoszów 1:3 (0:1)

Victoria: Orłowski, Chorągwicki, Denis (77' Drewniowski), Dudek, Kłak (69' Krytskyi), Kocot, Nowiński, Taran, Walczak (80' Wieczorek), Yeuchanka, Załupka (77' Antos).

Twardy: Kizyna, Biniecki (46' Medyk), Gosiak (85' Muzal), Kleszczyński (88' Sudół), Łojka, Maloszewski, Moczała, Piośnik, Piechowiak, Skiba, Cygan.