Poniedziałek, 15 sierpnia
Imieniny: Marii, Napoleona
Czytających: 4161
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

KARPACZ: VI Lawina, czyli marszobieg ze Śnieżki dla każdego

Czwartek, 18 września 2008, 16:36
Aktualizacja: 16:37
Autor: JEN
W sobotę (20 września) odbędzie się szósty raz Lawina czyli Międzynarodowy Marszobieg na trasie: ze Śnieżki do Samotni zorganizowana i przeprowadzona przez Szkołę Górską Samotnia.

Trasa liczy około 6 km i prowadzi ze szczytu Śnieżki, koło Domu Śląskiego, Spalonej Strażnicy, Strzechy Akademickiej do schroniska Samotnia. Start zawodów zaplanowano na godzinę 13.00.

Każdy z uczestników imprezy otrzyma pamiątkowy dyplom a pierwszych 200, którzy dotrą do mety również koszulki. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w klasyfikacji generalnej i w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymają medale i puchary.

Mimo opadów śniegu i bardzo chłodnej aury w górach zawody odbędą się, ale należy pamiętać o niesprzyjających warunkach atmosferycznych, w jakich będą rozgrywane zawody i odpowiednio się ubrać.

Zapisy w imprezie przyjmowane są pod internetowym adresem: www.lawina.szkolagorska.com (do 19.09) lub w dniu zawodów w biurze na Śnieżce w godzinach 10. - 12.30 (do piątku 19. biuro zawodów znajduje się w schronisku Samotnia). W ubiegłorocznej edycji Lawiny wzięło udział 224 biegaczy. Najlepszym okazał się Piotr Paciejewski z Jeleniej Góry.

Program :

19 września (piątek), godz. 16. - zamknięcie zapisów w schronisku Samotnia

20 września (sobota)

godz. 10. - 12.30, zapisy na Lawinę na szczycie Śnieżki (biuro zawodów przy wejściu do restauracji), weryfikacja zawodników i rozdawanie numerów startowych, oddawanie bagażu podręcznego do samochodu

godz. 13. - start Lawiny

godz. 16. - ogłoszenie wyników i wręczenie nagród uczestnikom Lawiny (schronisko Samotnia)

godz. 18. - wieczór dla zawodników i kibiców (schronisko Samotnia)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group