Poniedziałek, 16 maja
Imieniny: Andrzeja, Szymona
Czytających: 6933
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRAa: Uśmiechnij się w Empiku!

Piątek, 13 lutego 2009, 9:27
Aktualizacja: 9:27
Autor: TEJO
JELENIA GÓRAa: Uśmiechnij się w Empiku!
Fot. .........
Dziś w jeleniogórskim Salonie Empik rozpocznie się nietypowa akcja: "Dzień Uśmiechu". Pracownicy salonu przez cały dzień będą zachęcali klientów do uśmiechania się wbrew piątkowi trzynastego.

– Będą nosili specjalne plakietki z napisem "uśmiechnij się". Każdy dokonujący jakichkolwiek zakupów w Empiku otrzyma gratis pocztówkę wydaną przez wydawnictwo Ad Rem - "Pozdrowienia z Jeleniej Góry", przedstawiającą rysunek autorstwa Jacka Godlewskiego z książki "Limerykiem dookoła Jeleniej Góry" – zapowiada Marcin Nowakowski z Empiku.

– Dodatkowo każdy, kto dokona dowolnego zakupu na kwotę 30 zł i wyższą otrzyma gratis tomik limeryków autorstwa Grzegorza Żaka "Limerykiem dookoła Jeleniej Góry". Empik rozprowadzał będzie również ulotki wydawnictwa Ad Rem . Najpiękniej uśmiechającym się wręczone zostaną fantastyczne, walentynkowe lizaki.

Celem Dnia Uśmiechu nie jest tylko promocja, po części związana z jutrzejszymi Walentynkami, ale przede wszystkim propagowanie uśmiechu i jego ważności w codziennych relacjach międzyludzkich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group