Niedziela, 24 stycznia
Imieniny: Franciszka, Rafała
Czytających: 4340
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Urzędowe wydziały w nowym miejscu

Sobota, 10 września 2011, 8:06
Aktualizacja: 8:07
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Urzędowe wydziały w nowym miejscu
Fot. Angela
Mieszkańcy, którzy mają coś do załatwienia w wydziale Urbanistyki, Architektury i Budownictwa Urzędu Miejskiego w Jeleniej Górze powinni wiedzieć, że nie mieści się już przy ul. Sudeckiej, ale na I i II piętrze budynku przy ul. Ptasiej. Po wyborach przeniesiony zostanie tu również wydział obsługi mieszkańców.

Założeniem przenosin wydziałów jest ich skoncentrowanie w jednym miejscu, tak, by jeleniogórzanie nie musieli szukać ich różnych częściach miasta. Na parterze wyremontowanej części budynku przy ul. Ptasiej (obok wydziału geodezji i gospodarki nieruchomościami) ma zostać przeniesiony wydział obsługi mieszkańców, jednak ze względu na wybory parlamentarne termin przeprowadzki przeniesiono po 9 października br.

- Spodziewamy się, że przed wyborami ruch w wydziale obsługi mieszkańców będzie znacznie większy niż zwykle. Mieszkańcy będą chcieli pobrać zaświadczenia o miejscu zamieszkania czy karty do głosowania. Wiemy, że przez lata zdążyli się oni przyzwyczaić, że takie sprawy mogą załatwić w przybudówce ratusza. Nie chcemy wprowadzać przed wyborami zamętu zbyt wczesną przeprowadzką – mówi Cezary Wiklik, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group