Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 3816
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uroczyste ślubowanie młodych policjantów

Czwartek, 29 kwietnia 2021, 9:01
Autor: 112
Jelenia Góra: Uroczyste ślubowanie młodych policjantów
Fot. Archiwum Policji
W środę (28.04) w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze odbyła się uroczystość ślubowania 10 nowych policjantów przyjętych do służby. Akty ślubowania nowo przyjętym wręczył Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze inspektor Leszek Zagórski.

W szeregi garnizonu policji jeleniogórskiej wstąpiły trzy policjantki i siedmiu policjantów. Po zakończeniu szkolenia podstawowego, nowo przyjęci funkcjonariusze zasilą szeregi Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

SŁUŻBĘ W POLICJI MOŻE PEŁNIĆ:
• obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i korzystający z pełni praw publicznych,
• posiadający co najmniej średnie wykształcenie,
• posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować.

Przy zachowaniu reżimu sanitarnego osoby zainteresowane służbą w Policji mogą dokumenty złożyć osobiście w Komendzie Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w godzinach od 8.30 do 15.00. Kandydat musi mieć maseczkę, jednorazowe rękawiczki i własny długopis.

Twoja reakcja na artykuł?

3
16%
Cieszy
9
47%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
3
16%
Złości
4
21%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group