Sobota, 8 sierpnia
Imieniny: Cypriana, Dominika
Czytających: 1986
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uroczysta sesja młodzieżowej rady miasta dziś w ratuszu

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 12 kwietnia 2012, 12:08
Aktualizacja: 12:08
Autor: Angela
Dzisiaj o godz. 13.30 w jeleniogórskim ratuszu odbędzie się II Uroczysta Sesja Młodzieżowej Rady Miejskiej Jeleniej Góry.

W porządku obrad znalazło się m.in. przedstawienie w formie prezentacji multimedialnej wstępnych celów i pomysłów działania rady. W sesji będą uczestniczyli: władze miasta, radni rady miasta, dyrektorzy szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych a także kierownictwo jeleniogórskich ośrodków kultury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~NIO 12-04-2012 13:55
Nie cel a ruch jest najważniejszy.Korzona nauczyli za komuny bicia piany więc ją bije .
~obserwer 12-04-2012 14:21
Należy błagać los, aby nie nauczyli się od radnych stylu bycia, odruchów i zachowań, sposobu wypowiedzi i żeby nie wynieśli z sali obrad wszechobecnej obłudy...
~mrm 12-04-2012 15:30
~obserwer - nie wyniesiemy obłudy. Wręcz przeciwnie - patrzymy się na to z góry z pogardą.
~ 12-04-2012 19:39
DOLNOŚLĄZAK. Nie ma nic złego w pozalekcyjnych zajęciach praktycznych z wychowania obywatelskiego, organizowanych przez placówki oświaty. Nie ma też nic nagannego w pracy z młodzieżą, prowadzoną przez legalne organizacje polityczne. Czy magistracki wydział dialogu społecznego, który postrzegany jest przez jeleniogórzan, jako komitet miejski PO-partii, z budżetowej kasy realizuje swój partyjny program - pozyskanie młodzieży dla potrzeb partii? Czy robi to działacz partyjny Korzonek jako pracownik samorządowy? Czy dla takiego istnieje Ratusz?
myyylullaby 12-04-2012 20:39
MŁODZIEŻOWA RADA MIEJSKA JESTEŚMY BEZSTRONNA. NIE JESTEŚMY PRZECIĄGANI PRZEZ POLITYKÓW DO DANEJ PARTII. DZIAŁAMY PO TO , BY POMÓC MŁODZIEŻY, SPRAWIĆ ŻEBY IM I NAM BYŁO LEPIEJ. NIE MAMY Z TEGO WYNAGRODZENIA, BOWIEM DZIAŁAM SPOŁECZNIE. CAŁĄ NASZĄ PRACĘ WYKONUJEMY Z SERCA. NIE OCZEKUJEMY NIC W ZAMIAN, OPRÓCZ UŚMIECHU NA TWARZACH LUDZI. CZY LUDZIE ZAWSZE MUSZĄ OCENIAĆ ZANIM COKOLWIEK SIĘ WYDARZY ? MOŻE DAJCIE NAM TROCHĘ PODZIAŁAĆ I DOPIERO WTEDY WYDACIE OPINIE, KTÓRA MY PRZYJMIEMY NA KLATĘ I Z CHĘCIĄ WYSŁUCHAMY, BY NASTĘPNYM RAZEM SIĘ POPRAWIĆ :))) SERDECZNIE POZDRAWIAM. WIEM, ZE BĘDĄC W MRM ZROBIĘ COŚ DOBREGO I POŻYTECZNEGO DLATEGO NIE BĘDZIEMY PRZEJMOWAĆ SIĘ NEGATYWAMI TYLKO BĘDZIEMY ROBIĆ TO CO DO NAS NALEŻY :DD
~Nostradamus 13-04-2012 2:16
Papaj na wycieczkę do Warszawy do TVP Was wysłał i już mu z ręki żrecie? Prawda jest taka że ta cała MRM to młodzieżówka PO, takie małe TUSKJUGEND bandy Chyżego Ruja.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group