Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 6173
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Upiorny pochód do Term Cieplickich

Wtorek, 1 listopada 2016, 9:36
Aktualizacja: Środa, 2 listopada 2016, 8:50
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Upiorny pochód do Term Cieplickich
Fot. Przemek Kaczałko
Spora grupa jeleniogórzan pojawiła się w poniedziałkowy wieczór (31.10) na Placu Piastowskim w Cieplicach, skąd wyruszył halloweenowy pochód do Term Cieplickich. Były straszne upiory, czarownice i wiele innych postaci, które napotkane w ciemnym zaułku wystraszyłyby niejedną osobę.

Uczestnicy pochodu wystartowali spod bramy przed Parkiem Zdrojowym w kierunku cieplickiego basenu. - Po drodze mamy zapewnione dwa punkty. Jeden przy muszli koncertowej, gdzie będziemy odgadywać zagadki, a następny to stacja z „wilkami” z Karkonoskiego Klubu Owczarka Niemieckiego – opisała trasę pochodu Kinga Nowak, kierownik recepcji w Termach Cieplickich, która prowadziła zabawę.

Gdy wszyscy dotarli na teren kąpieliska, rozpoczęły się konkursy z nagrodami. Wybierano najlepsze przebranie oraz dynie, a każdy uczestnik bez konieczności straszenia psikusem, był nagrodzony słodkim upominkiem.

W pochodzie wzięły udział całe rodziny. - Nikt nikogo nie zmusza do zabawy, jak komuś taki dzień przeszkadza, to zwyczajnie nie bierze udziału – stwierdził Marcin z Cieplic.

Jak podkreślają organizatorzy, Halloween to doskonała okazja do integracji przed Dniem Wszystkich Świętych, który jest czasem wyciszenia i zadumy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group