Czwartek, 21 września
Imieniny: Jonasza, Mateusza
Czytających: 11147
Zalogowanych: 23
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Upiorna rodzinka w Przystani Twórczej

Niedziela, 21 października 2018, 6:18
Aktualizacja: Poniedziałek, 22 października 2018, 6:04
Autor: WAC
Jelenia Góra: Upiorna rodzinka w Przystani Twórczej
Fot. WAC
Wiedźmy, pająki, szkielety i inne upiorne postacie zagościły w Cieplickiej Przystani Twórczej na wczorajszym (20.10) spotkaniu z cyklu Bajkowa Sobota Kreatywnej Rodzinki.

W trakcie październikowej Bajkowej Soboty dzieci wraz z rodzicami wykonywały różne ozdoby związane ze zbliżającym się halloween. Tematyka spotkania sprawiła, że frekwencja na nim była była bardzo liczna. Łatwo było też stwierdzić, że wiele dzieci bardzo czekało na to spotkanie, gdyż przyszły na zajęcia przebrane w okolicznościowe stroje.

Dzięki kreatywności i wyobraźni dzieci i dorosłych, powstawały straszne dynie, upiorne kamienie, pająki i pajęczyny, maski na bale halloweenowe czy traszne drzewka malowane farbami święcącymi w nocy.

- Staramy się na warsztatach nie wykorzystywać przedmiotów kupionych w sklepach, ale rzeczy z odzysku lub znalezione na ulicy lub w parku – mówi Edyta Szymańska z Przystani Twórczej. - Chodzi o to, by dzieci swoje dzieła, które powstają na zajęciach u nas, łatwo mogły powtórzyć i pokazać swoim bliskim i kolegom.
- Od kilku lat regularnie bywamy na zajęciach w Przystani Twórczej – mówi pan Justyn, który na zajęcia przyszedł z córką Olą. - Przyciąga nas świetna zabawa, atmosfera i możliwość rodzinnego, kreatywnego spędzenia czasu. Tu przychodzi z reguły stała ekipa, która się już zna, choć pojawiają się też nowe osoby. To świetna impreza, a w ogóle „Przystań” robi tu wiele doskonałej roboty.

W listopadzie nie będzie Bajkowej Soboty, ale za to w grudniu będą dwie edycje. 1 i 15 grudnia. W te dni Przystań Twórcza zaprosi na zajęcia mikołajkowe i świąteczne.

Twoja reakcja na artykuł?

8
47%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
9
53%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wiek 50 lat to już senior?

Oddanych
głosów
165
Tak
12%
Nie
88%
 
Głos ulicy
Drogo czy tanio w Jeleniej Górze?
 
Miej świadomość
Jak REALNIE zmieni się Twoje ciało, gdy odstawisz cukier
 
Rozmowy Jelonki
5300 zł na rękę
 
112
Aż 43 zatrzymanych!
 
112
Radiowozy na prąd
 
Aktualności
Strażacy dostali pieniądze
 
Aktualności
Roboty na Wolności
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group