Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6290
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uniwersytet Ekonomiczny otworzył drzwi

Środa, 25 marca 2015, 10:52
Aktualizacja: Czwartek, 26 marca 2015, 7:47
Autor: Mea
Jelenia Góra: Uniwersytet Ekonomiczny otworzył drzwi
Fot. Mea
– Fajna atmosfera i ciekawe kierunki – mówili kandydaci na studia Uniwersytetu Ekonomicznego w Jeleniej Górze podczas Dnia Otwartych Drzwi, który odbył się wczoraj (24.03).

Były wykłady o ekonomii, turystyce i zarządzaniu, bo takie właśnie kierunki można wybrać na tej uczelni. Ponadto był quiz z wiedzy o przydatnych studentowi informacjach oraz koncert zespołu raggae Mafi Furach. Atrakcją była fotobudka, w której każdy mógł włożyć np. okulary w serca czy różowy kapelusz i zrobić sobie cztery zdjęcia.

- Przeprowadziliśmy test kwalifikacyjny w postaci quizu z nagrodami, by sprawdzić, czy kandydaci nadają się na tak prestiżową uczelnię wyższą. Zaprosiliśmy ich również na juwenalia, które rozpoczną się za niecałe dwa miesiące – powiedział Emil Dobrzyński, wiceprzewodniczący Samorządu Studenckiego. – Przebraliśmy się za superbohaterów m.in. Supermena czy Pszczółkę Maję nawiązując do motywu przewodniego nadchodzących juwenaliów - dodała Natalia Namirowska z drugiego roku Ekonomii.

Studenci zachwalali Uniwersytet Ekonomiczny. - Wybrałam tę uczelnie bo mam blisko do domu, a kierunek ekonomię, ponieważ lubię ją. Jestem zachwycona tą uczelnią – stwierdziła Marta Kałużna, studentka drugiego roku. – Studiuję zarządzanie i polecam tę uczelnię wszystkim, bo mamy bardzo fajnych wykładowców, którzy mają dużą wiedzę, a co najważniejsze, potrafią ją przekazać w interesujący sposób – podkreślała Paulina Górecka, studentka trzeciego roku.

Goście odwiedzający uczelnię byli zaciekawieni ofertą edukacyjną. – Zastanawiam się jeszcze, gdzie kontynuować naukę. Na pewno będzie to związane z matematyką i ekonomią. Wykłady były ciekawe, a konkursy zaskakujące. Fajnie się bawiłem – mówił Adrian Kaczmarczyk z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Turystycznych w Jeleniej Górze.

- Interesuję się ekonomią i zarządzaniem, dlatego przyszedłem, by zobaczyć jak wygląda uczelnia – dodał Dawid Burawski z jeleniogórskiego „Ekonoma”.

Film Telewizji StrimeoTV

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (21) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group