Piątek, 26 czerwca
25°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy

Umowa z Piastem Gliwice czeka na podpisy. Galeria z meczu Piast–Legia [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 2 min czytania

Władze jeleniogórskiego klubu MKS Karkonosze oraz Piasta Gliwice dopracowały szczegóły umowy partnerskiej, w ramach której obie strony liczą przede wszystkim na korzyści wizerunkowe, ale nie tylko...

Inicjatorem współpracy między klubami z Jeleniej Góry i Gliwic jest członek zarządu biało-niebieskich Grzegorz Ciupka, który pełni też funkcję członka zarządu największego pracodawcy w naszym mieście - firmy DWS Draexlmaier.
- Kluby MKS "Karkonosze" Jelenia Góra i GKS Piast Gliwice zamierzają nawiązać na partnerskich zasadach współpracę, której celem będzie podnoszenie poziomu piłki nożnej w regionie i propagowanie pozytywnych wzorców rywalizacji wśród dzieci, młodzieży i dorosłych - powiedział prezes biało-niebieskich Tomasz Kowalczyk.

W ramach współpracy, każdy Partner będzie w swoim regionie m.in. promował markę drugiego Partnera, powodując w ten sposób, że marka ta będzie bardziej rozpoznawalna zarówno w środowisku sportowym, jak i wśród lokalnej społeczności. - Chodzi o budowę pozytywnego wizerunku Klubu, który jest otwarty na współpracę, przyjazny dla zawodników i kibiców oraz profesjonalny w swoim działaniu - wyjaśnia prezes Karkonoszy.

- Piastowi również zależy, żeby w ten sposób pozyskać dodatkowych kibiców i sympatyków spoza Górnego Śląska, tak jak to ma miejsce w przypadku innych klubów ekstraklasowych, których tradycje piłkarskie są jeszcze większe niż tradycje Piasta Gliwice. Dla Karkonoszy to szansa na czerpanie z doświadczeń profesjonalnego klubu piłkarskiego - kontynuuje Tomasz Kowalczyk.

- W ramach współpracy będzie też realizowane wiele innych działań, o których poinformujemy w stosownym momencie, czyli po oficjalnym podpisaniu porozumienia. Powinno to nastąpić do końca października 2014 - dodał prezes biało-niebieskich.

Oprócz współpracy szkoleniowej, czy promocyjnej Kluby w miarę możliwości będą rozgrywać między sobą towarzyskie spotkania pierwszych drużyn. Wydaje się, że to, kiedy zobaczymy ekstraklasowego Piasta na stadionie przy ul. Złotniczej to głównie kwestia dogrania terminów.

Przy okazji spotkań przedstawicieli obu drużyn, dzięki uprzejmości Grzegorza Ciupki, Tomasza Kowalczyka oraz władz gliwickiego Piasta - dziennikarze Jelonki mieli okazję być świadkami historycznego meczu ekipy z ul. Okrzei 20, bowiem po raz pierwszy w swej historii gliwiczanie pokonali warszawską Legię (3:1). Mistrz Polski trzykrotnie po indywidualnych błędach nadział się na kontry wykończone przez Kamila Wilczka. W końcówce Legioniści zdobyli bramkę honorową (Duda), ale na więcej zabrakło czasu. Cały mecz na trybunach spędził Miroslav Radović, a także... Janusz Korwin-Mikke, który dołączył do "młynu" Piasta.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… KSIĘGOWA / KSIĘGOWY Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka