Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Piątek, 4 lipca
Imieniny: Malwiny, Odona
Czytających: 4750
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Ukrył się w skrytce na strychu. Na próżno

Piątek, 23 lipca 2010, 8:20
Aktualizacja: 8:21
Autor: KMP
Policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego nakazem doprowadzenia do odbycia kary trzech lat więzienia za rozbój i kradzież z włamaniem. Sprawca został zatrzymany w swoim domu, gdzie ukrył się przed policjantami w skrytce na strychu.

Policjanci z grupy ds. poszukiwań Wydziału Kryminalnego KMP w Jeleniej Górze zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Piechowice poszukiwanego nakazem doprowadzenia do Zakładu Karnego, gdzie miał odsiedzieć karę trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci ustalili adres, gdzie mógł przebywać poszukiwany. Mężczyzna został zatrzymany w domu. – Tam ukrył się przed policjantami w skrytce na poddaszu. Ma on na swoim koncie rozbój i kradzież z włamaniem – informuje kom. Bogumił Kotowski z policji.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, stamtąd zostanie przewieziony do Zakładu Karnego, gdzie pozostanie przez najbliższe 3 lata.

Sonda

Czy lokalne "kasyna" i gry hazardowe powinny być dozwolone bez koncesji?

Oddanych
głosów
479
Oczywiście, gra tylko ten kto chce
27%
Tak, jednak do pewnej kwoty - na niektórych działa to jak narkotyk
11%
Hazard powinien zostać całkowicie zakazany
48%
Nic nie trzeba zmieniać w przepisach
14%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
System ich odrzucił. Dziś dzięki niemu zmieniają świat
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Będzie więcej pocisków
 
Inne wydarzenia
Rozpoczął się Bike Adventure. Są i będą utrudnienia w ruchu!
 
Aktualności
Sudecki unikat w Kromnowie – kościółek św. Jerzego
 
Aktualności
Strażacy wyjdą w góry dla chorych na białaczkę
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group