Czwartek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 9610
Zalogowanych: 21
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ukradł wolontariuszkom puszkę z pieniędzmi

Poniedziałek, 14 stycznia 2019, 12:48
Aktualizacja: Wtorek, 15 stycznia 2019, 6:16
Autor: 112
27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jeleniej Górze i na terenie powiatu jeleniogórskiego przebiegł dość spokojnie. Policja odnotowała jedno zdarzenie z udziałem kwestujących.

Ulice Jeleniej Góry i całego powiatu jeleniogórskiego 13 stycznia patrolowali policjanci mundurowi oraz ubrani po cywilnemu. Rano, przed rozpoczęciem kwesty, dzielnicowi oraz funkcjonariusze Wydziału Prewencji KMP w Jeleniej Górze przeprowadzili w sztabach WOŚP pogadanki dla wolontariuszy dotyczące ewentualnych zagrożeń, jak ich uniknąć, a w sytuacji napadu jak się zachować. Policjanci czuwali nad bezpiecznym przebiegiem akcji przez cały dzień .

Policja jeleniogórska odnotowała jedno zdarzenie z udziałem kwestujących na rzecz WOŚP.

Wczoraj o godz. 16.02 oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze został powiadomiony o kradzieży puszki z datkami na rzecz WOŚP.
Jak ustalili funkcjonariusze, trzy dziewczynki w wieku 14-15 lat, zbierając datki na rzecz WOŚP zostały zaczepione przez dwóch mężczyzn. W trakcie rozmowy, jeden z nich zabrał puszkę 15-latce i uciekł. Wstępne straty oszacowano na około 300 zł. Dziewczynkom nic się nie stało – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności dotyczącego tego zdarzenia. Prowadzą czynności, których celem jest ustalenie i zatrzymanie sprawcy.

Twoja reakcja na artykuł?

4
6%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
3%
Smuci
17
27%
Złości
39
63%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10)

Dodaj komentarz
komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group