Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 12371
Zalogowanych: 69
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Ukradł auto, powiedział, że znalazł

Poniedziałek, 20 lipca 2009, 8:27
Aktualizacja: 8:27
Autor: TEJO
Policja zatrzymała mężczyznę, który kierował skradzionym w Niemczech samochodem. W pojeździe były pochodzące z kradzieży w Czechach tablice rejestracyjne. Sprawcy grozi kara do 10 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Bogatyni, gdzie policjantów poinformowano, że po mieście jeździ młody mężczyzna skradzionym samochodem.

Kierujący na widok radiowozu, który go namierzył, usiłował uciec. Został zablokowany przez patrol i zatrzymany. 25-letni mieszkaniec Bogatyni, który siedział za kierownicą, nie posiadał żadnych dokumentów na pojazd, ani kluczyków.

Tłumaczył, że samochód znalazł na ulicy i właśnie miał zamiar oddać go do najbliższej jednostki policji. Policjanci dokładnie sprawdzili pochodzenie pojazdu. Okazało się, że dwa dni wcześniej samochód został skradziony w Niemczech. Znaleziono także w aucie skradzione na terenie Czech tablice rejestracyjne. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.

Sonda

Co myślisz o imprezach rajdowych w Jeleniej Górze?

Oddanych
głosów
69
Świetny pomysł
54%
Jestem na nie
30%
Jest mi to obojętne
16%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
„Dzieci jadły ołów”. Przerażająca cena postępu na Śląsku
Rozmowy Jelonki
Miliardy dla Polski z SAFE
 
112
Kolizja autobusu z osobowką
 
Aktualności
Stawy Podgórzyńskie zimą też zachwycają
 
Aktualności
Poraniony Las w Janowicach Wielkich
 
Karkonosze
Zgubieni w śniegu i wietrze. Trudna akcja ratunkowa na Śnieżce
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group