Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 7394
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Ukarana za fałszywe zgłoszenie

Piątek, 25 listopada 2016, 9:48
Aktualizacja: 10:38
Autor: Angelika Grzywacz–Dudek
Jelenia Góra: Ukarana za fałszywe zgłoszenie
Fot. 112
"Słony" mandat karny zapłaciła wczoraj (24.11) mieszkanka ul. Piłsudskiego w Jeleniej Górze, która zaalarmowała straż pożarną i policję o rzekomej próbie samobójczej swojej teściowej. Po rozłożeniu skokochronu i dotarciu strażaków do okien mieszkania na II piętrze na podnośniku, okazało się, że starsza pani smacznie śpi w łóżku i nie ma żadnego zamiaru wyskakiwać przez okno.

Jak mówi st. kpt. Andrzej Ciosk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Jeleniej Górze, około godz. 11.00 do dyżurnego zadzwoniła kobieta, która zaalarmowała, że jej teściowa chce wyskoczyć z okna z II piętra. – Kiedy strażacy dojechali na miejsce, mieszkanie było zamknięte i nikt nie odpowiadał – informuje st. kpt. Andrzej Ciosk.

– Strażacy zauważyli pootwierane okna wskazanego mieszkania, dlatego podjęli decyzję o rozłożeniu skokochronu i użyciu podnośnika, żeby dostać się do zdesperowanej kobiety. Kiedy ratownicy dotarli do okna, śpiąca w łóżku kobieta obudziła się i wyjaśniała, że nie miała zamiaru wyskakiwać przez okno – dodaje A. Ciosk.

Za bezpodstawne wezwanie służb jeleniogórzanka zapłaciła mandat karny. – Zgłaszająca była pod wpływem alkoholu – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group