Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 6746
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Solec Kujawski: Udanych występ jeleniogórskich trenerów w Solcu Kujawskim

Środa, 12 czerwca 2013, 12:37
Aktualizacja: 20:24
Autor: MDvR
Solec Kujawski: Udanych występ jeleniogórskich trenerów w Solcu Kujawskim
Fot. użyczone
W dniach 8–9 czerwca odbyły się w Solcu Kujawskim 34. Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów w badmintonie. W zawodach udział wzięli trenerzy KS Chojnik Jelenia Góra: w kategorii +30 Rafał Kasprów, w kategorii +35 Adam Słomka, Adam Cimosz, a w kategorii +40 Sławomir Kowalski.

Mistrzostwa okazały się bardzo udane dla opiekunów jeleniogórskich badmintonistów, którzy wywalczyli 4 medale. Nasi trenerzy przywieźli 2 złote krążki i jednocześnie tytuły mistrzów Polski - w grze mieszanej kat. +30 Rafał Kasprów / Agata Doroszkiewicz (Gdańsk) z oraz w kat. +35 grze podwójnej mężczyzn Adam Słomka / Adam Cimosz. Nasi zawodnicy sukcesem zakończyli również zmagania w grach pojedynczych w swoich kategoriach wiekowych i tak Rafał Kasprów zdobył wicemistrzostwo Polski, a Adam Cimosz brązowy medal.

- Bardzo się cieszymy, cztery medale i w tym dwa tytuły mistrza Polski to duży sukces. W zeszłym roku były dwa medale, teraz cztery, to może za rok będzie jeszcze więcej - byłoby super. Może gdyby nie pech Sławomira Kowalskiego, który w pierwszym meczu doznał kontuzji i musiał poddać kolejne pojedynki, medali byłoby jeszcze więcej – wyznali trenerzy jeleniogórskiego badmintona.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group