Sobota, 27 czerwca
20°C Jelenia Góra
CZYTAJ RÓWNIEŻ
Ciekawe miejsca Otworzyli kolejne tajne przejście w Zamku Czocha. To dopiero początek zmian Edukacja Świadectwa odebrane, czas na wakacje! Aktualności Kurtyna wodna w centrum Jeleniej Góry i w Cieplicach 112 Kolizja na Karola Miarki Inwestycje Wodnik ma pieniądze na odbudowę oczyszczalni Aktualności Szybkie zdjęcia bez wychodzenia z urzędu Kilometry KD Retro wraca na trasę Jelenia Góra – Karpacz Wiadomości z miasta Prezydent Jeleniej Góry z wotum zaufania i absolutorium Edukacja Zmarła Jadwiga Dąbrowska Kryminał Groził śmiercią kobiecie i dzieciom Uzdrowisko Cieplice Nowość w Uzdrowisku Cieplice – kąpiel perełkowa w basenie termalnym Aktualności Wyrobiska Góry Wapiennej skrywają historię sprzed wieków Pogoda Popadało mało, a zniszczenia duże Aktualności Złoto dla KANS! Kuba Smolarek najlepszy w Gdańsku Piłka nożna Karkonosze z nowym trenerem Pogoda Balon nad Jelenią Górą. Tak wygląda pierwszy dzień lata z góry 112 Samochodem w drzewo Sport Ala ogrywa starsze koleżanki Aktualności Setki podpisów Inwestycje Powódź zostawiła ślady. Trwa odbudowa szkoły
reklamy
reklamy

Udanych występ jeleniogórskich trenerów w Solcu Kujawskim [FOTO]

Audio

Czytaj na głos

Autor: MDvR 1 min czytania

W dniach 8–9 czerwca odbyły się w Solcu Kujawskim 34. Indywidualne Mistrzostwa Polski seniorów w badmintonie. W zawodach udział wzięli trenerzy KS Chojnik Jelenia Góra: w kategorii +30 Rafał Kasprów, w kategorii +35 Adam Słomka, Adam Cimosz, a w kategorii +40 Sławomir Kowalski.

Mistrzostwa okazały się bardzo udane dla opiekunów jeleniogórskich badmintonistów, którzy wywalczyli 4 medale. Nasi trenerzy przywieźli 2 złote krążki i jednocześnie tytuły mistrzów Polski - w grze mieszanej kat. +30 Rafał Kasprów / Agata Doroszkiewicz (Gdańsk) z oraz w kat. +35 grze podwójnej mężczyzn Adam Słomka / Adam Cimosz. Nasi zawodnicy sukcesem zakończyli również zmagania w grach pojedynczych w swoich kategoriach wiekowych i tak Rafał Kasprów zdobył wicemistrzostwo Polski, a Adam Cimosz brązowy medal. - Bardzo się cieszymy, cztery medale i w tym dwa tytuły mistrza Polski to duży sukces. W zeszłym roku były dwa medale, teraz cztery, to może za rok będzie jeszcze więcej - byłoby super. Może gdyby nie pech Sławomira Kowalskiego, który w pierwszym meczu doznał kontuzji i musiał poddać kolejne pojedynki, medali byłoby jeszcze więcej – wyznali trenerzy jeleniogórskiego badmintona.
reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Kosmetolog K/M w 5* hotelu (możliwe zakwaterowanie) Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu… Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Handlowiec z Niemieckim Firma schody Gaździcki poszukuje osobę na stanowisko przedstawiciel Handlowy do obsługi klientów na terenie Niemiec, więcej informacji ; rekrutacj… Kucharz bankietowy w 5* resorcie Platinum Mountain Hotel & SPA to ekskluzywny Resort położony w malowniczej, górskiej miejscowości - Szklarskiej Porębie. Na kompleks składa się luksu…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka