Piątek, 27 maja
Imieniny: Jana, Juliusza
Czytających: 7976
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Udane parkowe animacje w Norweskim

Niedziela, 26 lipca 2015, 12:01
Aktualizacja: 16:19
Autor: Karolina Matusewicz
Jelenia Góra: Udane parkowe animacje w Norweskim
Fot. Karolina Matusewicz
Wczoraj (25.07) dzieci i ich rodzice świetnie się bawili razem z klaunem Rufim Rafim i animatorami, którzy w ramach „Bajkowych animacji w Parku Norweskim”, przygotowali moc atrakcji dla wszystkich przybyłych.

Trwające trzy godziny animacje Teatr Czerwona Walizka zaczął od nauki uczestników skręcania balonów w różne kształty, a o 14.30 rozpoczął się niezwykły spektakl.

„Toy Toy Circus Show” to teatr jednego klauna, czyli interaktywny, oparty w dużej mierze na improwizacji spektakl, w którym biorą udział osoby z publiczności. Rufi Rafi zapraszał na scenę nie tylko dzieci, ale i dorosłych, którzy początkowo podchodzili do klauna z pewną nieśmiałością, a schodzili ze sceny rozbawieni i z uśmiechem. Przedstawienie wywołało ogromną radość na twarzach dużych i małych, którzy z zachwytem patrzyli na pomysłowe działania artysty, a towarzyszący mu Kataryniarz Karkonoski dodawał uroku przedstawieniu.

Ponadto dzieci i dorośli mogli spróbować sowich sił w puszczaniu różnej wielkości baniek, chodzeniu po linie i na szczudłach, a także w warsztatach kuglarskich.Mieszkańcy i turyści licznie zgromadzili się w cieplickim parku i dzięki temu aktywnie i wyjątkowo spędzili sobotnie popołudnie.

Kolejne „Bajkowe Soboty w Parku Norweskim” już za tydzień i w kolejne soboty do 22 sierpnia włącznie, w godzinach od 14.00 do 17.00.

Organizatorem tego cyklu jest Miasto Jelenia Góra i Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group