Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 4815
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uczniowie klas szóstych z Dwójki żegnali szkołę

Niedziela, 28 czerwca 2015, 8:16
Aktualizacja: 8:22
Autor: Joanna Bialuk
Jelenia Góra: Uczniowie klas szóstych z Dwójki żegnali szkołę
Fot. Joanna Bialuk
Najpierw kilka ciepłych słów, nieco pochwał i wspomnień usłyszeli absolwenci od dyrektor Beaty Kozyry. Następnie im oddano głos – szóstoklasistom, którzy stali się gospodarzami doniosłej uroczystości w Szkole Podstawowej nr 2 w Jeleniej Górze.

Moc wzruszeń, podziękowań, życzeń, które na pewno wszystkim pozostaną w pamięci – tak najstarsi uczniowie Dwójki żegnali się ze swoją szkołą i nauczycielami. W auli wśród widzów nie zabrakło rodziców i młodszych uczniów, którzy pożegnali starszych kolegów i koleżanki piosenką.

Jednak to szóstoklasiści wraz z wychowawcami: Danutą Lisowską, Joanną Czerniawską i Robertem Mierzwą przygotowali wspaniałą uroczystość. Uczniowie wykonywali przepiękne piosenki, recytowali wiersze, tańczyli, jednym słowem prezentowali to, co potrafią robić naprawdę wspaniale. W przygotowanie dzieci włączyli się również Monika Frąckiewicz – Motyka i Grzegorz Gigiel.

- Choć odchodzicie z tej szkoły, ona przed wami się nie zamyka. Zawsze możecie tu przyjść, odwiedzić nas, wygadać się, pochwalić. Zawsze będziecie tu mile widziani – tymi słowy na zakończenie uroczystości wzruszona niemal do łez dyrektor Beata Kozyra żegnała uczniów.

Wydarzenie to obfitowało również w niemałe emocje, bowiem wręczono trzem uczennicom nagrodę – pamiątkowy medal, jako „Transformację Roku”. Otrzymały ją: Zofia Wilczyńska z kl. VI a, Izabela Gnyszka z kl. VI b oraz Oliwia Prokopczyk z kl. VI c. Warto dodać, że laureaci tej nagrody ujawnieni są dopiero podczas gali pożegnalnej.

Wszyscy uczniowie pracują na tę nagrodę, lecz przyznawana jest od kilku lat tym, którzy przeszli spektakularną przemianę, nie tyle pod kątem ocen, czy osiągnięć, ale osobowości, otwartości, zaangażowania.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group