Czwartek, 19 maja
Imieniny: Mikołaja, Piotra
Czytających: 5322
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uczniowie Dance Studio Emotion pokazali, jak wiele potrafią

Niedziela, 16 grudnia 2012, 13:46
Aktualizacja: 14:00
Autor: Org
Jelenia Góra: Uczniowie Dance Studio Emotion pokazali, jak wiele potrafią
Fot. Kinga Kruszewska
W Jeleniogórskim Centrum Kultury przy ul. Bankowej w Jeleniej Górze odbył się wczoraj (15 grudnia) pokaz taneczny uczniów Dance Studio Emotion. Było to już trzecie tego typu wydarzenie, a drugie w tym roku. – Tym razem podsumowaliśmy 3–miesięczną pracę, jaką wykonali młodzi tancerze w naszej szkole od września – informuje Rozalia Wiśniewska.

- Ze względu na zadeklarowaną, dosyć liczną frekwencję postanowiliśmy podzielić imprezę na dwie części. Tak też się stało, w każdej części sala pękała w szwach. Pierwsza z nich odbyła o godz. 17.00, publiczności zaprezentowały się przedszkolaki oraz dzieci, które zatańczyły hip hop oraz balet. Druga część rozpoczęła się o godz. 19.00. Na scenie młodzież zatańczyła hip hop, dancehall, balet oraz modern jazz - dodaje.

- Pokaz odbył się dzięki uprzejmości dyrekcji Jeleniogórskiego Centrum Kultury, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni i bardzo dziękujemy za to, że nasi uczniowie mają możliwość zaprezentowania się na prawdziwej scenie. Kolejny pokaz planujemy już wiosną przyszłego roku – mówi Rozalia Wiśniewska.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group