Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1764
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Uciążliwe wykopki na pętli

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Środa, 23 stycznia 2008, 12:38
Aktualizacja: 12:40
Autor: TEJO
Fot. TEJO
Od kilku dni pracownicy Wodnika walczą z uszkodzeniem sieci kanalizacyjnej przed skrzyżowaniem ulicy Morcinka z Głowackiego. W czwartek mają zakończyć prace, które utrudniają ruch w tej części miasta.

– Pracownicy Wodnika codziennie wiercą i hałasują młotami pneumatycznymi. Już myślałem, że to koniec robót, bo przyjechała ekipa z MPGK i załatała brukiem dziurę. A tu następnego dnia znów przyjechali i rozkopali. Tak jest niemal codziennie od minionego tygodnia – zauważa jeden z pobliskich mieszkańców.

– Może to próba podłączenia do wodociągu z wodą z Sosnówki? – zastanawiają się ludzie. W okolicznych zabudowaniach bywa bowiem, że jakość wody w kranach pozostawia wiele do życzenia. Ciecz cuchnie chlorem, a w przypadku opadów deszczu ma brudny i ziemisty odcień.

W pogotowiu wodociągów zapewniono nas, że w czwartek prace zakończą się. I nie są – niestety – związane z wodociągami, ale z uszkodzoną siecią kanalizacyjną. – Awaria nie ma żadnego wpływu na jakość, ani ciśnienie wody przy ulicy Morcinka i pobliskich traktach – zapewnił nas pracownik Wodnika.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~zed 23-01-2008 13:14
ciekawe czy Wodnik odtworzy (do czego jest zobowiązany) idealny stan nawierzchni. Dopóki remonty dróg nie będą kompleksowe i połączone z wymianą wszystkich podziemnych instalacji będziemy mieli do czynienia z takim przypadkami jak na ul. Kiepury (w pobliżu bloku nr 4). Też Wodnikowi "poczła" rura - jakość odtworzenia chodnika (który ukończono remontować zaledwie kilka tygodni przed awarią!!!) budzi jednak zastrzeżenia przechodniów.
~sinus 24-01-2008 7:41
zjecie nie realne , nie wierze normalnie , az e sie tam przejade

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group