Sobota, 26 listopada
Imieniny: Konrada, Sylwestra
Czytających: 7581
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Uciążliwe wykopki na pętli

Środa, 23 stycznia 2008, 12:38
Aktualizacja: 12:40
Autor: TEJO
JELENIA GÓRA: Uciążliwe wykopki na pętli
Fot. TEJO
Od kilku dni pracownicy Wodnika walczą z uszkodzeniem sieci kanalizacyjnej przed skrzyżowaniem ulicy Morcinka z Głowackiego. W czwartek mają zakończyć prace, które utrudniają ruch w tej części miasta.

– Pracownicy Wodnika codziennie wiercą i hałasują młotami pneumatycznymi. Już myślałem, że to koniec robót, bo przyjechała ekipa z MPGK i załatała brukiem dziurę. A tu następnego dnia znów przyjechali i rozkopali. Tak jest niemal codziennie od minionego tygodnia – zauważa jeden z pobliskich mieszkańców.

– Może to próba podłączenia do wodociągu z wodą z Sosnówki? – zastanawiają się ludzie. W okolicznych zabudowaniach bywa bowiem, że jakość wody w kranach pozostawia wiele do życzenia. Ciecz cuchnie chlorem, a w przypadku opadów deszczu ma brudny i ziemisty odcień.

W pogotowiu wodociągów zapewniono nas, że w czwartek prace zakończą się. I nie są – niestety – związane z wodociągami, ale z uszkodzoną siecią kanalizacyjną. – Awaria nie ma żadnego wpływu na jakość, ani ciśnienie wody przy ulicy Morcinka i pobliskich traktach – zapewnił nas pracownik Wodnika.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group