Poniedziałek, 23 maja
Imieniny: Emilii, Iwony
Czytających: 5270
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

MYSŁAKOWICE: Uciążliwe roboty drogowe

Środa, 3 września 2008, 18:51
Aktualizacja: 18:52
Autor: Ania
MYSŁAKOWICE: Uciążliwe roboty drogowe
Fot. Ania
Błoto, rozwalone drogi, a wreszcie kłopoty z dojazdem do domu to problemy, z jakimi mieszkańcy Mysłakowic zmagają się każdego dnia. Mają już dosyć trwających od miesięcy prac przy budowie kanalizacji.

-Ciągle zmagamy się z rozkopanymi drogami i uciążliwym dojazdem do domu. Czasami jest tak, że z trzech stron nie ma dojazdu i trzeba mocno się nakombinować, żeby dojechać na miejsce. Drogi, teraz szutrowe, wcześniej były asfaltowymi. Zresztą jest już nieco lepiej, bo samochody ubiły błoto, które wcześniej powodowało, że kłopoty z dojściem do domu mieli nawet piesi. Kiedy w końcu skończą się problemy z pracami budowlanymi, związanymi z kanalizacją w naszej miejscowości ? – pytają mieszkańcy Mysłakowic.

Najprawdopodobniej pod koniec bieżącego roku skończą się prace budowlane związane z kanalizacją. Mieszkańcy ulicy Łokietka, która obecnie jest najbardziej rozkopana, mogą liczyć na to, że już w połowie września nastąpi kres ich udręki.

-Zanim brygady budowlane rozpoczną pracę na ulicy, informujemy właścicieli nieruchomości o robotach, jakie będą przeprowadzane w ich okolicy, gdy właścicielem lub współwłaścicielem budynków jest gmina, informacja trafia też do urzędu gminy – mówi Tomasz Bereźnicki, kierownik budowy.

Po zakończeniu prac budowlanych, związanych z kanalizacją, drogi będą odtwarzane na nowo i jak zapewnia Tomasz Bereźnicki, nie będą gorsze niż przed pracami ziemnymi, a można się spodziewać, że będą lepsze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (16) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group