Środa, 18 maja
Imieniny: Aleksandry, Feliksa
Czytających: 6388
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Uciążliwe pogorzelisko

Środa, 22 maja 2019, 6:17
Aktualizacja: Piątek, 24 maja 2019, 9:55
Autor: WAC
Jelenia Góra: Uciążliwe pogorzelisko
Fot. WAC
Na fetor oraz roznoszące się po okolicy nadpalone drobiny tworzyw sztucznych i innych materiałów skarżą się właściciele działek sąsiadujących z terenem przy ul. Sobieszowskiej, gdzie znajduje się pogorzelisko po spalonym obiekcie, który mieścił hurtownię oraz pokoje gościnne.

Przypomnijmy. Do pożaru doszło 1 września ubiegłego roku. Obiekt spłonął doszczętnie, a jego pozostałości nadają się jedynie do rozbiórki. Problem w tym, że - jak twierdzą - właściciele okolicznych obiektów i działek, mimo że pogorzelisko znajduje się w uzdrowiskowej części miasta, przy ruchliwej ulicy, to do tej pory nie widać, aby prowadzono tu prace porządkowe. Jednocześnie, zwłaszcza w wietrzne dni nad okolicą unosi się zapach spalenizny, a wraz z podmuchami wiatru roznoszone są większe lub mniejsze drobiny spalonej konstrukcji. - Czy długo jeszcze będziemy czekali na posprzątanie tej okolicy? - pytają

Działka na której znajduje się spalony obiekt jest własnością prywatną – mówi zastępca komendanta Straży Miejskiej Jacek Winiarski. - Dotarliśmy do jej właściciela. Jak oświadczył, obecnie znajduje się w trudnej sytuacji materialnej i nie jest w stanie szybko uporządkować pogorzeliska. Zadeklarował, że będzie stopniowo usuwał elementy spalonego obiektu. Ze swej strony będziemy co jakiś czas monitorować sytuację i sprawdzać, czy wywiązuje się ze swojej obietnicy - dodaje Jacek Winiarski.

Twoja reakcja na artykuł?

4
6%
Cieszy
0
0%
Hahaha
11
17%
Nudzi
8
13%
Smuci
14
22%
Złości
27
42%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (27) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group