Jelenia Góra: Uche i Onwukwe nie pomogli

Środa, 15 marca 2006, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 17 marca 2006, 23:40
Autor: Dawid
Porażką 0:1 zakończył się sparing Karkonoszy z Lotnikiem. Jedyną bramkę meczu zdobył Krzysztof Winiarski w 74 minucie.

Przez niemal całe spotkanie gra toczyła się w środku pola, mało było klarownych sytuacji oraz strzałów. W drużynie Karkonoszy wystąpiło łącznie 21 zawodników A bezprecedensowym wydarzeniem było na pewno to, iż dwaj piłkarze są Nigeryjczykami! Mowa tutaj o Charles Uche Nwakanami i Tony Chiemiezie Onwukwe. Ciężko jest ocenić gry obu panów, ponieważ warunki nie sprzyjały do gry w piłkę. Decyzję czy obaj zawodnicy zawodnicy pozostaną w Jeleniej Górze podejmie sztab szkoleniowy.

<b>KARKONOSZE – LOTNIK 0:1 (0:0)</b>.

<b>Bramka:</b> 0:1 Winiarski (74).

<b>KARKONOSZE:</b> Ciepiela – Smoliński, Suchanecki, Wawrzyniak, Wojtas, Seta, Stępniewski, Wasilewski, Onwukwe, Nwakanama, Maląg
Na zmiany: Siatrak, Gadzimski, Bijan, Jankowski, Rybkiewicz, Ciepiela-Kowalski, Polanin, Walczak, Wojciechowski, Kicuła.

Uwaga!
Wszystkich kibiców serdecznie zapraszam na galę, na której nastąpi prezentacja drużyny Karkonoszy na rundę wiosenną. Początek - sobota - godzina 17. w hali przy ul. Złotniczej. Sektor, który zajmą kibice Karkonoszy jest za bramką, obok zegara. Na prezentacji będzie obecny prezydent Jeleniej Góry i wielu innych vipów. Liczne przybycie kibiców naszego klubu stwarza szanse na pokazanie potencjalnym sponsorom, że Karkonosze nie są obojętne jeleniogórzanom. Tak więc zapełnijmy ten sektor w biało-niebieskich barwach.