Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 8317
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Tysiąc porcji „amfy” u hurtownika

Piątek, 20 czerwca 2008, 8:01
Aktualizacja: 8:02
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Tysiąc porcji „amfy” u hurtownika
Fot. KMP
Trzy miesiące w celi aresztu spędzi mężczyzna, u którego policja zabezpieczyła znaczną ilość środków odurzających. Jego kompan ma dozór policyjny.

Dzięki sprawnej akcji policjantów, narkotyki nie dojechały do Kamiennej Góry na początek wakacji. Gdyby trafiły do obiegu byłyby warte ponad 40 tysięcy złotych – poinformowała policja.

Kamiennogórscy mundurowi zatrzymali podczas kontroli drogowej dwóch mężczyzn w wieku 47 i 49 lat, mieszkańców tej miejscowości. Jak się okazało samochodem, którym jechali przewozili blisko 1000 porcji amfetaminy.

Młodszy z nich miał w torbie kilka porcji narkotyku. Pozostałą część funkcjonariusze znaleźli u drugiego z zatrzymanych, w kieszeni kurtki. Policjanci zabezpieczyli środki odurzające oraz zatrzymali obu mężczyzn.

Teraz za posiadanie narkotyków odpowiedzą przed sądem. Starszy z nich został już tymczasowo aresztowany. W tym roku wyszedł on z zakładu karnego, do którego wcześniej trafił również za przestępstwa narkotykowe. Wtedy został zatrzymany przez policjantów z Wrocławia.

Przypomnijmy, że za posiadanie środków odurzających grozi kara pozbawienia wolności do trzech, a w przypadku znacznej ilości nawet do ośmiu lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group