Wtorek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 11303
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piechowice: Tylko lata żal...

Wtorek, 24 sierpnia 2021, 7:02
Autor: WAC
Piechowice: Tylko lata żal...
Fot. POK Piechowice
Aby nieco złagodzić dzieciom i dorosłym żal za kończącymi się wakacjami, Piechowicki Ośrodek Kultury zorganizował w ostatnią sobotę (21.08) piknik rodzinny pn. „To jest lato”.

Podczas kilkugodzinnej imprezy, która odbyła się w parku przy delikatesach „Centrum” dzieci mogły do woli wyszaleć się na dmuchańcach. Dużym zainteresowaniem cieszyła się zabawa „byk rodeo”, w której za „poskromienie” dmuchanego zwierzaka można było wygrać smaczne lody. Dla odważnych strażacy z OSP Piechowice i OSP Szklarska Poręba, zorganizowali „próbę dymu”. W specjalnie do tego celu przygotowanym namiocie wypełnionym dymem, śmiałkowie wyszukiwali dla siebie upominki. A na „strażackim torze przeszkód” można było wykazać się sprawnością, szybkością i umiejętnością gaszenia „pożaru” z prawdziwego węża strażackiego, a przy okazji wygrać popcorn lub watę cukrową. Prawdziwym testem zwinności była ścianka wspinaczkowa, do której bez przerwy ustawiała się kolejka. Wszystko to działo się przy akompaniamencie radosnej muzyki przywołującej na myśl wspomnienia gorącego lata i słońca oraz przy występach niezawodnego Zespołu „ Szklarki”.

W czasie pikniku działał także mobilny punkt narodowego spisu powszechnego, gdzie wszyscy dorośli mieszkańcy Piechowic, którzy jeszcze tego nie zrobili, mogli spełnić swój obywatelski obowiązek – mówi Ewa Romańska z POK.

Twoja reakcja na artykuł?

6
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group