Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 7200
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tygodnik Jelonka od poniedziałku w kioskach

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Niedziela, 28 października 2007, 0:00
Autor: RED
Fot. ...
W najnowszym, 55. numerze Tygodnika Jelonka, przeczytasz:

<b>Na prawo patrz!</b>
Kim jest Marcin Zawiła &#8211; jedyny jeleniogórski poseł? Jak widzi swoją rolkę w Parlamencie kamiennogórzanka Marzena Machałek? Wszystko o wygranych i przegranych z naszego regionu.

<b>Śmierć na skróty</b>
Młody człowiek zginął pod kołami autobusu prowadzonego przez pracownika MZK. Jak do tego doszło?

<b>Miasto nieobecnych</b>
W zaduszkowy tydzień odwiedźmy wieczne mieszkania znanych i mniej znanych jeleniogórzan.

<b>Życie w slumsach</b>
Mieszkańcy ulicy Lwóweckiej domagają się obniżki czynszów. Miasto nie chce się na to zgodzić. Dlaczego? I jaki ma pomysł w zamian?

<b>Zakazany owoc kusi</b>
W nadchodzące święta nie wszystkie sklepy będą zamknięte na głucho. Gdzie zastaniemy drzwi zamknięte, a gdzie będziemy mogli spokojnie zrobić zakupy?

<b>Przedszkole na piątkę</b>
Rozpoczynamy nowy plebiscyt Jelonki. Wypełnij kupon. Będą nagrody.

<b>Po prostu Jołas</b>
Jerzy Filipowski, ps. Jołas, był najbarwniejszą postacią stolicy polskiej części Karkonoszy w siermiężnych latach upadającego socjalizmu. Obracał się w najbardziej renomowanych towarzystwach, ale także i menelskich naszego miasta.

<b>Ideały na szczytach</b>
Chcemy być dzielni i odważni &#8211; uznali uczniowie karpackiego gimnazjum i wybrali ratowników GOPR na patrona.

<b>Skrócić beztroskę</b>
Jeśli Platforma Obywatelska zacznie realizować przedstawiony przed wyborami program zmian, to w przyszłym roku pięciolatki obowiązkowo pomaszerują z plecakami do przedszkola, a ich o rok starsi koledzy zasiądą w szkolnej ławie.

<b>Życie nauczyło go żyć inaczej</b>
&#8211; Nie zostałem całkowitym narkomanem &#8211; mówi Maciej Maleńczuk w wywiadzie dla Jelonki.

<b>Nasz smak na topie</b>
Odstawiamy niezdrowe fasfoody i zabieramy się za równie niezdrowe golonki, karczki i bigosy. O tym, gdzie można smacznie, gdzie tanio i gdzie zdrowo zjeść w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz

~Jołas? 28-10-2007 16:30
Prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, tylko jak kończy... Nie ma Jelonka o czym pisać? Sprzedawałem mu Lunikofa w Iskrze z DDR–u, no i się zapił. lew
~nic 28-10-2007 22:10
jak zawsze nic...
~Jeśli nic 29-10-2007 6:23
to po co marnujesz czas na lekturę i pisanie komentarzy?
~Misiu10 29-10-2007 13:05
Jurek był bardzo barwną postacią w tamtych czasach pełen dobrych i złych intencji bardzo komformistyczną postacią i te złe w końcu doprowadziły do jego upodlenia ale nie mnie oceniać Był moim kolegą i chce go pamietać z tej dobrej choć zwariowanej strony przytocze jeden obrazek który póżniej krążył jako legenda Pojechaliśmy po imprezie w kilka osób taryfą do Krynicy że byliśmy troche zmeczeni przespaliśmy cały kurs gdy byliśmy już na miejscu Jołas odkrecił szybę i zapytał przechodzącego faceta czy daleko do plaży facet popukał się w czoło i poszedł dalej okazało się że wylądowaliśmy w Kryńicy Górskiej a nie w Morskiej Pozdrawiam
~korozja 8-11-2007 4:15
Postać warta przynajmniej kreskówki zapewne tak chciał by sie zapisać w historii , przynajniej tak. W zasadze to ,ze coś ukradł nie czyni z niego złoczyncy dopóki nie znamy jego filzofii życia dopóki nie wiemy czy po przez kradzież spowodował ciąg cholernie złych konsekwencji , ???? Pozdrawiam redakcje ,która ma ogien i odwge pisać o ldziach którzy tu byli wszak nieoficjalnie .Są tacy jak reszta tych co wiecznie tkwią na sztandarach i bywa wielkim fopa ich nie ukazywac. <br><br> <i> faux pas </i>

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group