Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6384
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Tygodnik Jelonka już od piątku w kioskach!

Wiadomości: Region Jeleniogórski
Czwartek, 27 grudnia 2007, 15:38
Aktualizacja: 15:42
Autor: RED
Fot. RED
W najnowszym, 64. wydaniu Tygodnika Jelonka, przeczytasz:

.

Przestrogi na Nowy Rok
Więcej miejsc pracy? Więcej wypadków drogowych? Kobieta na fotelu prezydenta? Specjalnie dla Czytelników Jelonki – wróżka Klaudia.

Oklaski i Klapsy 2007
Kto w mijających 365 dniach zasłużył na szczególne brawa, a kogo należy wygwizdać? Jakie wydarzenie trzeba nagrodzić owacjami na stojąco, a co obrzucać nieświeżymi pomidorami?

Zamach na rzecznika
Miejski rzecznik konsumentów Jadwiga Reder–Sadowska, która pomogła tysiącom ludzi, w jednej chwili mogła stracić pracę. O mało nie padła ofiarą politycznych targów między Platformą Obywatelską a PiS–em, choć radni tych ugrupowań umywają ręce i twierdzą, że nie knują spisku.

Czarna robota
Włamywali się do mieszkań, porywali dla okupu, przebierali się za policjantów. Członkowie grupy przestępczej, która działała w Polsce Zachodniej, skazani w jeleniogórskim sądzie.

Lotnisko w Starej Kamienicy
Czy w małej gminie na obrzeżach Jeleniej Góry bedą lądowały samoloty pasażerskie? Podobno wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, a na przeszkodzie w rozpoczęciu budowy stoi jedynie rolnik, który wydzierżawił na 10 lat grunty, na których ma być budowane lotnisko.

Alfabet w roku 2007
czyli przegląd najważniejszych wydarzeń mijającego roku od A do Z.

Na straży mody
Podglądamy jeleniogóskie radne – przedstawicielki płci pięknej. Jak się ubierają i jaki prezentują styl?

Wacław Dadaczyński – superbelfer z duszą
Jeśli nie jesteś mistrzem w tym, co robisz, to nie pchaj się do nauczania – taką maksymę wyznaje i z powodzeniem stosuje Wacław Szymon Dadaczyński, pedagogpasjonat z kilkudziesięcioletnim stażem, kolekcjoner fajek i narciarz, dla którego nie ma złej młodzieży. Kim jest superbelfer z I LO?

Eksmisja pod nadzorem
Samotna matka z pięciorgiem dzieci tuż przed świętami została eksmitowana z mieszkania. Do jej domu wszedł policjant z bronią.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

~ 27-12-2007 16:39
Proszę o zabezpieczenie Jelonki przed wirusami ostatnimi czasami nie można was spokojnie czytać cały czas jakieś szaleją po stronach wirusy.
~jelgór 28-12-2007 8:56
Czemu w piątek, to już zawsze będzie w piątek, nie w poniedziałek? <br><br> <i> będzie w poniedziałki - piątek jest wyjątkowy przed noworocznym przedłużonym weekendem :-) TEJO </i>
~Filozof 28-12-2007 14:55
A"propos zamiaru radnych PiS i PO dokonania zmiany na stanowisku rzecznika konsumentów i udawania,że nikt nic nie wie,pragnę przestrzec przed stosowaną przez was technologią dokonywania zmian.Nie należy postępować tak, jak to zrobił prezydent w pierwszych dniach urzędowania.Oto bowiem nawet w systemach totalitarnych, nie mówiąc już o mongolskich ludach pierwotnych, starano się zawsze znaleźć jakąś przyczynę do zwolnienia kogoś,by obsadzić "swojego".Starano się wynaleźć pretekst który pozwalałby na ten manewr. Wy natomiast działacie "w żywe oczy",nie dbając nawet o pozory.Rozumiem,że jest to trudne,gdy trzeba "wywalić" osobę szacowną i zasłużoną,jak w przypadku naszego rzecznika. Weźcie jednak pod uwagę,że uniwersalne prawa przyrody, w tym obiektywne prawa etyki, nie są obojętne wobec takich postaw i czynów.Nie działają może natychmiast,robiąc wrażenie bezkarności,ale kiedy już zadziałają,ponosi się totalną klęskę.Myślałem,że po kompromitacji z wyborem ławników, a potem po niewypale przyznaniem nagród dla zasłużonych dla miasta,nastąpi opamiętanie,a tu - jak podaje "Jelonka"- brniecie dalej...
~kobieta modna 28-12-2007 17:10
o jeeeezu! te dwie panie nie mają pojęcia o dobrym smaku, chociaż i tak wolę słodką Ragiel niż babo-chłopa Malczuk. Szkoda, że nie pokazaliscie prawdziwych dam (Grażyna Pawlukiewicz, Ewa Duziak czy choćby nasza Zofia), które zawsze są ubrane stosownie do okazji.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group