Poniedziałek, 26 września
Imieniny: Łucji, Justyny
Czytających: 7956
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka już od piątku w kioskach!

Czwartek, 27 grudnia 2007, 15:38
Aktualizacja: 15:42
Autor: RED
Region Jeleniogórski: Tygodnik Jelonka już od piątku w kioskach!
Fot. RED
W najnowszym, 64. wydaniu Tygodnika Jelonka, przeczytasz:

.

Przestrogi na Nowy Rok
Więcej miejsc pracy? Więcej wypadków drogowych? Kobieta na fotelu prezydenta? Specjalnie dla Czytelników Jelonki – wróżka Klaudia.

Oklaski i Klapsy 2007
Kto w mijających 365 dniach zasłużył na szczególne brawa, a kogo należy wygwizdać? Jakie wydarzenie trzeba nagrodzić owacjami na stojąco, a co obrzucać nieświeżymi pomidorami?

Zamach na rzecznika
Miejski rzecznik konsumentów Jadwiga Reder–Sadowska, która pomogła tysiącom ludzi, w jednej chwili mogła stracić pracę. O mało nie padła ofiarą politycznych targów między Platformą Obywatelską a PiS–em, choć radni tych ugrupowań umywają ręce i twierdzą, że nie knują spisku.

Czarna robota
Włamywali się do mieszkań, porywali dla okupu, przebierali się za policjantów. Członkowie grupy przestępczej, która działała w Polsce Zachodniej, skazani w jeleniogórskim sądzie.

Lotnisko w Starej Kamienicy
Czy w małej gminie na obrzeżach Jeleniej Góry bedą lądowały samoloty pasażerskie? Podobno wszystko jest już zapięte na ostatni guzik, a na przeszkodzie w rozpoczęciu budowy stoi jedynie rolnik, który wydzierżawił na 10 lat grunty, na których ma być budowane lotnisko.

Alfabet w roku 2007
czyli przegląd najważniejszych wydarzeń mijającego roku od A do Z.

Na straży mody
Podglądamy jeleniogóskie radne – przedstawicielki płci pięknej. Jak się ubierają i jaki prezentują styl?

Wacław Dadaczyński – superbelfer z duszą
Jeśli nie jesteś mistrzem w tym, co robisz, to nie pchaj się do nauczania – taką maksymę wyznaje i z powodzeniem stosuje Wacław Szymon Dadaczyński, pedagogpasjonat z kilkudziesięcioletnim stażem, kolekcjoner fajek i narciarz, dla którego nie ma złej młodzieży. Kim jest superbelfer z I LO?

Eksmisja pod nadzorem
Samotna matka z pięciorgiem dzieci tuż przed świętami została eksmitowana z mieszkania. Do jej domu wszedł policjant z bronią.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group